Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    Тук си права и те подкрепям , даже , в някой гоблени , аз които си подбирам независимо , че са със всички марки конци - ами , те така са ми близо до душата , като Гециманската градина и Благославящия Христос , така че .. права си
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #17

    Подразбиране

    Много неприятно ми става,когато някой споделя радостта си от гоблена,които шие , и веднага се появяват писания упрекващи го в лош вкус,заради фирмата производител.Вкуса е много относителна работа,така че нека уважаваме избора и труда си!

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране


    Ето го завършен вече...

  5. #20

    Подразбиране

    Браво, много е красив. А сега е време да си отвориш тема в готовите, ако нямаш разбира се.

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря!Нямам тема в готовите,а имам много гоблени.Сега ще поразгледам и ако успея да се справя ще ги кача...

  7. #22

    Подразбиране

    Изключителен, красив и величествен пейзаж се е получил! Независимо от лошите пророчици по-горе Поздравления

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    Изключителен, красив и величествен пейзаж се е получил! Независимо от лошите пророчици по-горе Поздравления
    Благодаря!

  9. #24

    Подразбиране

    Mного е красив пейзажа.Очаквам да видя и другите ти "произведения на изкуството".Браво!!!

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от drmagi Виж мнение
    Mного е красив пейзажа.Очаквам да видя и другите ти "произведения на изкуството".Браво!!!
    Благодаря!Всички съм ги качила при готовите гоблени.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •