Показване на 1 до 15 от 59

Threaded View

  1. #6

    Подразбиране

    Правилно сега вие сте на ход!Хайде давайте,аз няма да се оправдавам и без това обърнахте форума на КОКОШАРНИК.Мисля,че на никого не дължа обяснение и проблема е между мен и Джъмпи, а тя е още в скайпа ми и можем да се разберем.Не смятам за нужно да обяснявам личния си проблем на хора,които не ме познават.
    За коледната игра колко пъти помолих Манка да ме отстрани вече не знам.Така,че тук ще напиша ,че сама се отказвам от нея.Другарчето ми от Асеновград ще получи подаръка ми извън играта и ако реши ще го снима и покаже във форума .
    Не е нужно да събирате пари и да плащате гоблен,който аз съм поръчала.Джъмпи ще си получи парите утре,а честно казано помията,която изливате не ме интересува.
    И последно,макар че това е темата за позора искам да благодаря на МИРО,с който се познаваме виртуално само,че ми предложи помоща си,макар и да знаеше,че няма да я приема.
    Деница,блокирането не е решение.Този форум не е единствен,но все пак благодаря за мнението.Така или иначе тук вече няма нищо друго освен"много хубаво се е получило","прекрасен гоблен",гоблена е невероятен" и т.н.Давайте,хвалете се една друга!
    Редактирано от sanita : 21.11.2010 в 15:54.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •