Показване на 1 до 15 от 59

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Коледа е!
    Проблема е решен, мисля че е ненужно допълнително обсъждане.
    Правете добро, за да ви се връща добро
    Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
    Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
    Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?

    Кроти
    съжалявам че се намесвам но от сутринта чета чета и накрая не се стърпях.Май вече наистина е време да спрете с тази тема .Подкрепям напълно Марджи.
    От няколко години съм във форума до сега не съм виждала такава злоба и злъч.Съжалявам.....Чудя се това ли са най-големите Ви проблеми та правите от мухата- слон.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз искам да изкажа най-накрая мнението си. От няколко дни чета и днес вече наистина ми стана много неприятно. Нарочно не писах досега нищо по темата, за да не стават по-големи разправии и да не заемам ничия страна . И сега не искам да го правя. Кроти разбирам, че си била засегната, но ти вече изписа достатъчно (в няколко теми). Беше разбрана от много съфорумки и си права за себе си. Преглътни го най-накрая и нека не се пише повече по този въпрос. Все пак големи хора сме!

  4. #4

    Подразбиране

    И аз мисля че е време да се заровят томахавките. Кроти се изказа надълго и нашироко - мисля че е достатъчно - всичко вече е ясно.
    Весели празници на всички и се усмихвайте повече.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •