Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 59
  1. #1

    Подразбиране Стената на позора

    Мисля че е по-добре да обсъждаме некоректните прояви на наши съфорумки в тази тема. Има дами на които им е паднало пердето и човещината им е отпътувала в други светове. Да ама ние сме тук и искаме да бъдем почтени и да се уважаваме. Правим си толкова срещи и на регионално и на национално ниво с идеята да се приобщим , да сме единни . Нека продължим и занапред в същия дух на разбирателство.

    Случвало се е да не се изпратят подаръци от игрите, да се поръчат гоблени и да не изплащат, да се реагира рязко и крайно.
    Нека тук споделяме мненията си и ако е необходимо да се взимат решения.

    Понеже в момента наболелия въпрос е САНИТА - дайте предложение какво да правим. Не може да няма нещо като назидателна мярка. Защото ще остане с впечатлението че всичко и е позволено и винаги ще използва случая да ни прави на маймуни.

    Моето мнение в случая е следното - за в момента да се спре от коледната игра. Ако се стигне до там ние да съберем пари за да възстановим парите на Джъмпер да бъде отстранена от форума. Надявам се админите да влязат в положение и покажат разбиране.

    Вие сте на ход.....

  2. #2

    Подразбиране

    Да се блокира IP-то й!!! Защото и да я изтрием, тя пак ще се регистрира!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Правилно сега вие сте на ход!Хайде давайте,аз няма да се оправдавам и без това обърнахте форума на КОКОШАРНИК.Мисля,че на никого не дължа обяснение и проблема е между мен и Джъмпи, а тя е още в скайпа ми и можем да се разберем.Не смятам за нужно да обяснявам личния си проблем на хора,които не ме познават.
    За коледната игра колко пъти помолих Манка да ме отстрани вече не знам.Така,че тук ще напиша ,че сама се отказвам от нея.Другарчето ми от Асеновград ще получи подаръка ми извън играта и ако реши ще го снима и покаже във форума .
    Не е нужно да събирате пари и да плащате гоблен,който аз съм поръчала.Джъмпи ще си получи парите утре,а честно казано помията,която изливате не ме интересува.
    И последно,макар че това е темата за позора искам да благодаря на МИРО,с който се познаваме виртуално само,че ми предложи помоща си,макар и да знаеше,че няма да я приема.
    Деница,блокирането не е решение.Този форум не е единствен,но все пак благодаря за мнението.Така или иначе тук вече няма нищо друго освен"много хубаво се е получило","прекрасен гоблен",гоблена е невероятен" и т.н.Давайте,хвалете се една друга!
    Редактирано от sanita : 21.11.2010 в 16:54.

  4. #4

    Подразбиране

    Всеки знае себе си и проблемите си! Дано това да е последения такъв случай и скоро тази темичка да изчезне.

  5. #5

    Подразбиране

    ":Правилно сега вие сте на ход!Хайде давайте,аз няма да се оправдавам и без това обърнахте форума на КОКОШАРНИК."

    Аз мисля,че КОКОШКАРНИК не е точната дума,но ти си знаеш.За да се стигне дотук си има причина.Ако беше постъпила коректно с джъмперчето нямаше сега да ровим като кокошки На мен тази проблем ми прилича на проблемите разглеждани от ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА .Двете страни САНИТА–ДЖЪМПИ и ние господарите КОгато проблема се раздуха и се даде гласност се появи печата ОБЕЩАНО .Дано Санита сега си спази обещанието.


    "Не е нужно да събирате пари и да плащате гоблен,който аз съм поръчала.Джъмпи ще си получи парите утре,а честно казано помията,която изливате не ме интересува."

    Силно се надявам да си получи парите.



    "Деница,блокирането не е решение.Този форум не е единствен,но все пак благодаря за мнението.Така или иначе тук вече няма нищо друго освен"много хубаво се е получило","прекрасен гоблен",гоблена е невероятен" и т.н.Давайте,хвалете се една друга![/QUOTE]"

    А това изказване говори само .....................АЗ НЯМАМ КАКВО ДА КАЖА

  6. #6

    Thumbs down

    Санита, не е нужно да се изкарваш жертвата!

    Някак си не върви да наричаш нас Кокошки, при условие, че имаше достатъчно време да обясниш причините за постъпката си - първо на пряко потърпевшата, а след това явно и на всички, защото "дискусията" не е от преди 30 минути. И докато хората се чудиха как е възможно подобно нещо, ти си гледаше по темите без грам притеснение.

    А за себе си съм те преценила много отдавна!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Наистина темата и "възмущенията" на момичетата от форума не са от преди 30 минути, че САНИТА да се обижда толкова много и чак да си въобразява, че има право да им държи такъв тон! Нямя право да се изкарва жертва след като даже и не се е постарала да направи някакво, даже и неискрено извинение на момичето, което е ощетило "за момента" с пари.

    Незнам дали някоя от КОРЕКТНИТЕ, ОТЗИВЧИВИ И МНОГО УСЛУЖЛИВИ участнички във форума занапред изобщо ще и обърнат внимание и ще и отделят от времето си?

    Не е приятно, искрено съчувствам на ощетената съфорумка, но за жалост никой в този живот не е защитен от такива неща.

    ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА, НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!

  8. #8

    Подразбиране

    Ама Санита ти бая нагла ще излезеш.Дано наистина дадеш парите на Джъмперчето.И приятно изкарване във другите форуми.

  9. #9

    Подразбиране

    Айде и аз да се включа тук,след като имаш проблеми и то и финансови ,защо поръчваш гоблен?Като не можеш да си правиш сметката,така става и благодарение на такива като теб се губи доверието между хората...
    Аз като нямам пари ,само гледам ... То това е история от края на август,тогава всички се изплатиха,само ти "горката" не успя,ами да явно трябва да те ''съжаляваме''...

    папальона

  10. #10

    Подразбиране

    Сякаш не разбрахте,че проблема ми е семеен и от там дойдоха и финансовите задруднения.Не смятам да го изложа на показ,не ме ли разбрахте най-после,за да престанете да се дрънкате вече.
    Да ме съжалявате ли?Благодаря, и да ме съжалявате не бихте могли да помогнете.

  11. #11

    Подразбиране ф

    И тук ще предложа-след изказването на Санита, да се блокира IP-то й. Да й помогнем за последно да не си губи времето тук!
    КЕЛЕБЕК

  12. #12

    Подразбиране

    Подкрепям!

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Да се блокира IP-то й!!! Защото и да я изтрием, тя пак ще се регистрира!!!
    .. особенно след по-горното й нагло изказване..... Всички си имаме проблеми и никой не е длъжен да страда заради личните проблеми на Санитка!

  13. #13

    Подразбиране

    И аз съм за блокирането IP-то,нямаме нужда от некоретни съфорумки!

    папальона

  14. #14

    Подразбиране

    Много искам Джшъмперчето да напише дали си получи парите защото според първото изказване на Санита днес трябваше да са приведени ....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Не че не е възможно човек да изпадне в непредвидено затруднение.Не разбирам защо Санита веднага не обясни на лични честно и почтено и не помоли за отсрочка.Така постъпват почтенните хора,когато обстоятелствата ги притискат.Тя чака да се вдигне шум във форума,за да се оправдава....

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •