Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 59
  1. #16

    Подразбиране

    преди малко проверих отново, няма никакви пари. аз лично отдавна разбрах, че няма да ги получа. все пак вече веднъж ме излъга, че ги е изпратила и аз в рамките на една седмица проверявах всеки ден. ами да е жива и здрава, що смята че с 50 лева ще е щастлива, нека. искам само да ви помоля да не събирате паричките, много мил жест, но не мога да го приема. относно мерките, ще е трудно. все пак може и IP-то да се смени, пак е нещо. дано някой ден разбере постъпката си
    mina, тя поиска отстрочка, но и аз не мога да чакам 100 години. минаха 3 месеца все пак. аз и влязох в положението и казах да се оправи и тогава да мили за моите пари, но после имаше обещания, за другата седмица, за утре, че са изпратени вече, но отнема 3 дни .............

  2. #17

    Подразбиране

    jumper,много се извинявам че се намесвам в темата дали е удобно да се видят някъде поръчаните гоблени?
    Да поясня защо питам-може някой да прояви интерес и да си ги купи .
    Редактирано от abi1004 : 23.11.2010 в 12:36.

  3. #18

    Подразбиране

    Аби, то няма какво да се купи.. Нашата госпожа си е взела гоблена(или гоблените), а не праща парите... Поне да беше ги върнала на Джъмперче.. Някой със сигурност щеше да ги закупи.....

    Аз много се ядосвам.... Веднъж и аз забавих поръчката. Просто се случи поръчката да пристигне, когато бях в отпуска и не бях в София. А гоблените пристигнаха с наложен платеж и плащането ставаше в пощата при получаване на пратката. Така, че нямаше как от другаде да й изпратя парите. Ама се чувствах ужасно, само за това си мислех и веднага, когато пристигнах в София изпратих парите.

    Та искам да кажа... Забавянето на парите също е проблем...... Трупат се лихви по картата, с която са платени и други подобни.....

  4. #19

    Подразбиране

    Олеееее не съм разбрала наистина трябва да се намери решение на въпроса или парите или гоблените -та това незнам как бих го нарекла....най-малкото непочтено.

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета,макар и да не ми вярвате ще кажа,че парите са приведени вчера.Много съжалявам ,че не разполагам със скенер,за да сканирам вносната бележка и да я прикача.Надявам се Дъмпи да наднича в сметката си и да ви уведоми,когато ги получи.

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    .Много съжалявам ,че не разполагам със скенер,за да сканирам вносната бележка и да я прикача.

    Ами снимай я с фотоапарата си,пак става

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране

    Манка,опитах бе.Не се чете името на Розалина и пак ще ме нападнат,че кой знае каква вносна бележка съм снимала.

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Манка,опитах бе.Не се чете името на Розалина и пак ще ме нападнат,че кой знае каква вносна бележка съм снимала.
    Е опитай дееееее,все нещо ще се види.например сумата и датата

  10. #25

    Подразбиране

    как прати парите,по пощата ли?

    папальона

  11. #26

    Подразбиране

    Джъмпер,чудесно те разбирам и намирам,че си направила повече от необходимото.Като чета за семейни проблеми на Санита ,си помислих,че става дума за нещо внезапно и непреодолимо.Дала си и достатъчно време да се съвземе и организира.Няма извинение.

  12. #27

    Подразбиране

    Деня минаа.... превод май няма...... никой не се обажда......
    ами сега........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #28

    Подразбиране

    manka, страшна си Когато няма завършек, в края на епизода казват "Тo be continued" - ......Очаквайте продължение!
    На нас пък вече ни се ще да видим хепи енда! Големи хора сме и трябва да се отнасяме отговорно към всяка една наша постъпка. Погледнете само колко време, колко енергия и колко форум пространство употребихме за такъв неприятен повод! Нека виновните да си понесат отговорността и дано Джъмпер освен паричките, получи поне и едно "Извинявай!" До последно опитвах да не се включвам по темата, но нека да заровим томахавките, идват празници ... все пак
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Jumper, много се радвам, че вече всичко е ок.Много неприятна ситуация наистина,дано повече няма такива случаи.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •