Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 59 от 59
  1. #46

    Подразбиране

    " Първоначално написано от skorpion
    Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
    Абе Вие като какви се изживявате???????"



    Мисля, че стози си пост SKORPION напълно заслужи правото си, името и да бъде записано на тази стена на позора. Такова неуважение и високомерие отдавна не бях срещала.


    Мога да и отговоря от свое име. Чувствам се като човешко същество, което проявява уважение към другите, НО искам да ми бъде отвърнато със същото!

    Вие сте на ход, можете спокойно да напишете в отговор, като какви се изживявате.

  2. #47

    Подразбиране

    Аз само мога да кажа,че и аз вися на тази стена,без да съм го заслужила чак толкоз и без да се знае причината,а тя беше раздяла със съпруга ми,което ме остави без всякакви средства да си платя гоблена.
    За щастие всичко вече е наред и отново бракът ми удържа 30-годишнина след месец.

  3. #48

    Подразбиране

    Санита, дали с право или без, си на тази стена, може да каже само потърпевшата от постъпката ти. Въпрос на гледна точка.

  4. #49

    Подразбиране

    Дали пък не се изписа достатъчно и по тази и по другата теми
    Винаги ще има доволни и недоволни, разни хора - разни идеали
    Все пак повечето тук се познаваме само виртуално и едва ли от няколко поста е редно да се правят генерални изводи какво представлява човек!? На коя стена да закачим имената на близките ни, които са ни оскърбили, обидили, наранили при това съвсем съзнателно
    Весела Коледа на всички момичета
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Дали пък не се изписа достатъчно и по тази и по другата теми
    Винаги ще има доволни и недоволни, разни хора - разни идеали
    Все пак повечето тук се познаваме само виртуално и едва ли от няколко поста е редно да се правят генерални изводи какво представлява човек!? На коя стена да закачим имената на близките ни, които са ни оскърбили, обидили, наранили при това съвсем съзнателно
    Весела Коледа на всички момичета

    "На чужд гръб и сто тояги са малко" Да не дава Господ, да изтърпиш пдобно незаслужено с нищо унижение. Моли се за това

  6. #51

    Подразбиране

    Напълно споделям мнението на van4e_to - вече се изписа достатъчно по темата и не е хубаво точно сега, през най-светлите християнски празници, да продължаваме да си разваляме настроението. Да не забравяме че форумът е и място за отмора. Не бих искала да влизам в ролята на адвокат на "провинилите се" в играта, още повече че и самата аз бях потърпевша в предишни игри и затова се и отказах от участие. Но хора сме все пак, всичко се случва и може да има основателна причина за неспазване на сроковете или участие с по-малка по размер бродерия. За обсъждането на последното пък мисля че изобщо нямаме основание, след като навремето не се съгласихме с предложението да се регламентира приблизителен брой бодчета. Весела Коледа, момичета, и гледайте по-позитивно на нещата!

  7. #52

    Подразбиране

    Коледа е!
    Проблема е решен, мисля че е ненужно допълнително обсъждане.
    Правете добро, за да ви се връща добро

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Коледа е!
    Проблема е решен, мисля че е ненужно допълнително обсъждане.
    Правете добро, за да ви се връща добро
    Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
    Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Може да не съм добра християнка, след като не обръщам за удар и другата буза, но това е положението!
    Къде бяхте, когато се обсъждаше всичко и защо тогава не изказахте мнението си?

    Кроти
    съжалявам че се намесвам но от сутринта чета чета и накрая не се стърпях.Май вече наистина е време да спрете с тази тема .Подкрепям напълно Марджи.
    От няколко години съм във форума до сега не съм виждала такава злоба и злъч.Съжалявам.....Чудя се това ли са най-големите Ви проблеми та правите от мухата- слон.

  10. #55

    Подразбиране

    И аз искам да изкажа най-накрая мнението си. От няколко дни чета и днес вече наистина ми стана много неприятно. Нарочно не писах досега нищо по темата, за да не стават по-големи разправии и да не заемам ничия страна . И сега не искам да го правя. Кроти разбирам, че си била засегната, но ти вече изписа достатъчно (в няколко теми). Беше разбрана от много съфорумки и си права за себе си. Преглътни го най-накрая и нека не се пише повече по този въпрос. Все пак големи хора сме!

  11. #56

    Подразбиране

    И аз мисля че е време да се заровят томахавките. Кроти се изказа надълго и нашироко - мисля че е достатъчно - всичко вече е ясно.
    Весели празници на всички и се усмихвайте повече.

  12. #57

    Подразбиране

    Ами във Франция хората си правят търгове ,когато не си харесват коледните подаръци . :idea.Защо ли не си помислим по въпроса?
    Спрете да се занимавате с дреболии.
    Весело посрещане на Новата 2011 година.

  13. #58

    Подразбиране

    Тази рубрика сега я виждам. Сигурно, защото рядко влизам в сайта и трудно се справям. И сега - като чета какво се пише на едно друго място - сигурно и рубрика "Другарски съд" трябва да има. Аз виновно си признавам, че съм за двете места. След като бях унижена да давам обяснения дали съм гобленарка, за да придобия правото да ме запишат за една национална среща, сега може и на другарски съд да ме подложите, защото имам различно мнение от това на админите , написано на онова другото място.
    Е, и тук писах - да има все пак публикации, и да не ми заличат профила заради проявена незаинтерисованост.

  14. #59

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, някой да познава Илияна Илиева от село Хайредин? Вече втори път поръчва големи гоблени и не ги взема, връщат ми обратно пратките.Благодаря

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •