Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Post Конкурс на Български гоблен за IV национална среща Goblenite.org

    Фирма "Български гоблен" обяви конкурс по време на Третата национална среща в гр. София на тема "Аз и корена български".

    За участие в конкурса се приемат всички гоблени от каталога на фирмата. Закупените гоблени са със 10% отстъпка.

    Очакват ви интересни награди от колекцията на фирмата.

    Резултатите ще бъдат отчетени през есента на 2011 г. по време на Четвъртата национална среща в гр. Велико Търново.

    За контакти:
    GSM: 0887554329
    E-mail: rbakalova@abv.bg
    Сайт: Български гоблен


  2. #2

    Подразбиране

    Много чудесна новина! Аз очаквам новата серия от панагюрското съкровище!

  3. #3

    Подразбиране

    Първо, искам да поздравя дизайнера за вещината и българския дух! Имам обаче една препоръка- да бъдат сложени снимки на реално изглеждащия гоблен, т. к. голяма част от гоблените в сайта са представени само като компютърно дело. Убедена съм, че има много ушити гоблени по ваши дизайни, самата аз съм виждала част от серията български царе. Считам, че ушилите гоблени по ваши дизайни с радост ще предоставят своите снимки и дизайните ще бъдат оценени по достойнство в далеч по-висока степен!

  4. #4

    Подразбиране

    Пепи, мила, запретнете ръкави и "щракайте"! Аз само ще гледам и тайно ще си боцкам "извънконкурсно" Разбира се, че няма да учавствам иначе няма да е честно... аз съм 1 век напред!

  5. #5

    Подразбиране

    Браво за инициативата, успех на всички! Изберете си нова електронна поща http://napred.bg/mail.html. Вижте нашите пожелания за баба Марта http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%82%D0%B0.html. В напред.БГ можете да си изберете и някое от тези късмети за баница http://napred.bg/%D0%BA%D1%8A%D1%81%...%86%D0%B0.html. Подарете картички на своите приятели http://napred.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%80%...%BA%D0%B8.html
    Редактирано от kiara01 : 01.02.2013 в 16:19.

  6. #6

    Подразбиране

    Тази промоция важи ли и за гоблените закупени от вашите представители в страната?

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Български гоблен-Бакалова Виж мнение
    Фирма "Български гоблен" обяви конкурс по време на Третата национална среща в гр. София на тема "Аз и корена български".

    За участие в конкурса се приемат всички гоблени от каталога на фирмата. Закупените гоблени са със 10% отстъпка.

    Очакват ви интересни награди от колекцията на фирмата.

    Резултатите ще бъдат отчетени през есента на 2011 г. по време на Четвъртата национална среща в гр. Велико Търново.

    За контакти:
    GSM: 0887554329
    E-mail: rbakalova@abv.bg
    Сайт: Български гоблен

    По молба на г-жа Бакалова подновявам обявата . Намалението на закупените гоблени е 20%.

  8. #8

    Подразбиране

    Аз ли бъркам нещо, но през линка не мога да вляза в сайта на фирмата?

  9. #9

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Оууууууу какво хубаво панагюрско съкровище. Гледах, гледах ама цени не видях. Ще се радвам г-жа Бакалова да сподели цените с нас. Много съм навита да го ушия.
    zeza_v@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Цецка и аз бих се включила в ушиването на Панагюрското съкровище, но като гледам май 9-те съда са всеки на отделен гоблен, няма ги заедно. И аз не видях цени. Моля, някой ако има ценоразпис да го сподели с нас, все пак сме Панагюрки, а и очакваме оригинала в Панагюрище по повод 135 годишнината от Априлското въстание.

  13. #13

    Подразбиране

    Това съкровище го чакам и аз доста отдавна. Надявам се, също като Вас скоро да стане факт!

  14. #14

    Подразбиране

    Скорпионче, заповядай в Панагюрище, ние си имаме 5 реплики и сега чакаме ОРИГИНАЛА ще му се насладиш, наистина е приказно

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Пожелавам наистина оригиналите да се върнат при Вас!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •