Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Троянска "Пресветая Богородица Троеручица"

    С голямо желание и любов започнах да шия тази прекрасна икона,Ще бъде подарък за баща ми и се надявам до февруари месец да бъде готова, . И съм стигнала до този етап

  2. #2

    Smile

    Здравейте отново,Аз бавно и славно като баба мравка напредвам,Ето още едно скромно и малко етапче от моята бродерия ,

  3. #3

    Smile

    Ето още един малък етап от моя труд,

  4. #4

    Подразбиране

    Прекрасна става иконата!Би ли ми казала малко подробности!На коя фирма е готова комплектовка ли е има ли много ламе...

  5. #5

    Smile

    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Прекрасна става иконата!Би ли ми казала малко подробности!На коя фирма е готова комплектовка ли е има ли много ламе...
    Ами схемата е от нета,На фирма Солария и си я комплектовах сама,Засега нямам възможност да си закупя готов гоблен въпреки,че така ми се иска,cecunka права си ,Много ме мъчат тези детайли,За първи път в този гоблен шия 1/1,И направо в чудо се видях,Ако не бяха те досега да съм го ушила два пъти,И ви благодаря ,че ми давате силички да го продължа,

  6. #6

    Smile

    Ето докъде стигнах,Още малко остава Дано и на вас ви харесва дотук,Снимките са правени с телефон,затова са малко кофти качество,за което се извинявам,

  7. #7

    Smile

    Е,най-после съм готова,Остава само да и сложат рамка И навреме се усетих да си коригирам грешката,Сигурно сте забелязали белите черти под двете ръце,Да ама не били бели а тъмни,Просто двата цвята бяха с еднакви букви с много малка разлика и съм ги объркала,Благодаря ви ,че ми следихте темичката,

  8. #8

    Smile

    Реклама:
    Привет на всички,Ето я моята икона -рамкирана,осветена в църква ,подарена и вече закачена на стената, Снимките са с телефон дъщеря ми ги прави и в действителност гоблена е много по -хубав,Още веднъж ви благодаря,че следихте моите етапи и ме подкрепяхте,

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •