Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 243
  1. #1

    Подразбиране Творчеството на vesinko


  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Пуловер, подарък за сестра ми. И една картичка за РД.


  4. #4

    Подразбиране

    Най новото ушито гобленче, подарък за РД на мама.


  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Поредното малко гобленче за подарък. Утре отива за рамка и след това при новия си притежател.

  7. #7

    Подразбиране

    Телеца в рамка!Само ми кажете 15 лв. добре ли е за тази рамка. Не мога да преценя евтина ли е, скъпа ли е?!


  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ви! Рамките ги прави един колега в свободното си време и са дървени. Лошото е, че не разполага с паспарту. Аз онлайн неможах да намеря дебело и затова купих картон.
    Ако знаете сайт за паспарту, моля да ми кажете. С дебело щеше да стане перфектно.

    Сега съм започнала Летен портрет по схема на rositsa. Това е и снимка на нейния гоблен.
    Роси, дано и моя стане толкова хубав, колкото твоя!


  9. #9

    Подразбиране

    Обещаното етапче на Летен портрет. Според мен трябва да сменя цвета в средата на ръчичката. Стои ми като изгорено. Трябва да е по блед.



    И почти довършената ми Зима.


  10. #10

    Подразбиране

    Опита ми с техника Харденгер.





  11. #11

    Подразбиране

    Ето етап на Летен портрет. Снимката е малко размазана, но фотоапарата ми вече е старичък.


  12. #12

    Подразбиране

    Ето завършен Летен портрет.Чака си рамката.

  13. #13

    Подразбиране

    Сега почвам Дамата с лилавия букет на панамата която тонирах сама. Да видим какво ще се получи, а и поръчах росаче за този гоблен за да го сравня с ДМЦ-то.


  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря вии. Довършвам Зимното момиче, че вече ме е срам, че не е готова, но толкова много единични бодове , направо ме вбесява да ви кажа честно.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    İmate chudesna kolektsiya interesni goblencheta i mnogo krasivi .

Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •