Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Моята наградена статия

    Здравейте, за тези, които обичат истински истории с красив край.. Мога само да доуточня, че Мони е едно много симпатично момиче от дом за сираци в Хасково. Много е умна и има изключително богато въображение. Тя много се зарадва на подаръка си от списанието.Това е преразказ на нейн сън...


    didka2.jpg
    Редактирано от dudka_85 : 01.12.2010 в 14:38.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления за заслужената награда.Много се впечатлих от статията,а сега когатои разбрах,че е с действителна героиня-още повече.Пожелавам на Мони много здраве,късмет и сбъднати сънища!

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Жалко, че за Мони радостта е само в сънищата и. Хубав разказ! А каква е връзката ти с това дете?

  6. #6

    Подразбиране

    Един ден ми поиска парички, за да си купи храна и оттогава ми е другарче.С каквото мога й помагам.

  7. #7

    Подразбиране

    Поздравления!Развълнувах се!Може би и ние можем да помогнем някак на това дете!Имаш ли идея?

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами тя е любимка на много хора и мисля,че засега няма нужда от нищо...е,освен от истинско семейство..Тя има родители,но те не полагат нужните грижи за нея.Но ако стане въпрос за някаква помощ венага ще ви кажа.Благодаря за идеята!
    Деца в нужда има във всички градове.Нека всички ние ги зарадваме по някакъв начин,те са благодарни и за един бонбон,а да не говорим за внимание.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •