Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 57
  1. #1

    Cool Гоблените на малкия Павел

    Мисля,че трябва да отворя страничка на моето слънце
    Всичко започна началото на 2009 година,Павката беше на 5 години и 5-6 месеца.
    Малкия дойде с мен до магазина за гоблени ,там си хареса едно малко патенце и ме убеди т.е ме изнуди да му го взема.Гобленчето беше завършено за броени дни.Рамката Павел си я избра сам
    А ето го и гобленчето
    Редактирано от jivi : 06.12.2010 в 18:20.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    А този го завърши преди броени минути ,каква радост само,а колко е доволен
    Редактирано от jivi : 05.12.2010 в 19:21.

  4. #4

  5. #5

    Smile

    И пак браво на малкия сладур,И вкус има детето и много хубаво са ушити,Да ти е жив и здрав и да продължава все така,Успех

  6. #6

    Подразбиране

    Изпълва ми душата това детенце!

  7. #7

    Подразбиране

    Поздравления!С това темпо дето си избира все по-сложни гоблени,догодина ще шие първия си Хаед.
    -Това е от сина ми!

  8. #8

    Подразбиране

    Мамина душица,браво на това хубаво момче!Живи поздравявам теб и сина ти с най-искрени чувства!

    папальона

  9. #9

    Подразбиране

    Браво на новото попълнение. Колко рано е започнал и как добре се справя!!!!!

    До къде ли ще стегне на нашите години а?

  10. #10

    Подразбиране

    Много Ви благодаря за милите думиДали ще продължи да шие гоблени Павел сам ще реши.Аз не съм го спирала ,щом му харесва нека да шие.

  11. #11

    Подразбиране

    на детето ,то расте ,а и с него гоблените
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Браво, Павка! Чудни гобленчета си измайсторил. Желая ти и в училище да си така прилежен и ще чакам с нетърпение кончето.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Браво, Павка! Чудни гобленчета си измайсторил. Желая ти и в училище да си така прилежен и ще чакам с нетърпение кончето.
    За мое голямо щастие Павката се справя много добре в училище.Миналата година започна училище тук без да знае нито една думичка английски.Сега го говори по-добре от мен.Госпожата му го похвали ,че се справя много добре и ,че след една година ако се труди както досега ще е настигнал своите врисници.
    Също така всеки вторник посещава и българсо училище в Лондон.Което е много добре ,защото все пак е българин,а и свидетелството за всеки завършен клас се признава в България.Ако живот и здраве един ден се върнем няма да се налага да държи приравнителни изпити.
    Редактирано от jivi : 05.12.2010 в 23:54.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •