Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 115
  1. #1

    Подразбиране етапи-sianie35

    Здравейте ,момичета! .Показвам първи етап.
    Редактирано от manka : 13.06.2011 в 22:30.

  2. #2

    Подразбиране

    Малък етап...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Охооо любимата ми къщурка вече се строи и май е построена, остава да й се оформи градинката Желая ти успех и бързо да се пребориш с цветята и рекичката - ще с интерес етапите.

  4. #4

    Подразбиране

    Етап.По-лесната част от гоблена приключи , но каква шарения ме чака от тук нататък-да си ми здрави и сръчни пръстите. Има и тонове френски възли ( харесвам ги ,защото придават изящност и релеф),които ще правя накрая след като изпера и огладя гоблена- за да не се мачкат самите възли.Имам си още дооооооста работа де.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    sianie35, много бързо напредваш! Сигурна съм, че и шарената част ще стане бързо и качествено


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Много си бърза, докато го видя започнат и вече си го преполвилаЧудесен е

  7. #7

    Подразбиране

    Оооох кога ли ще му дойде реда и при мен на този прекрасен гоблен, от когато му се каня, май само с каненето ще си остана.
    Поздравления за майсторското шиене, откровено казано без да си разграфя панамата не мога да шия, как се справяш така и то толкова бързо имам чувството че ще трябва непрекъснато да броя и да греша - има да шия и разшивам......, наистина си голям майстор. Не се притеснявай за по-трудната част ще я удариш и нея като топъл хляб с тези сръчни ръчички. Успех мила!

  8. #8

    Smile

    Леопарда е станал голям красавец. А за приказната къщичката просто нямам думи, много добре се получава до тук. Наистина лесната част си я свършила вече, а трудната е долу при цветята. Но това да не те плаши, защото става разкошен накрая. Ще се убедиш сама.
    Спороно шиене ти желая до края и чакам да го видя готов
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  9. #9

    Подразбиране

    Голяма красота
    Я кажи каква е тайната на скоростното шиенеКато гледам колко бързо шиеш чак комплекс ме хваща

  10. #10

    Подразбиране

    Ех,пейзажите са ми слабост.Харесвам Дименшънс,но само гледам вашите красоти и трупам опит-скоро се научих на кръст бод и още само си мечтая за такива труднички красоти....
    Много е красиво,ще следя етапите с интерес.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Сега остава да сътвориш и пътечката към къщата,че иначе как ще ти идваме на гости Голяма красота се получава,а и с тази скорост следващия път сигурно вече ще е готов

  12. #12

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен.И със сигурност бързо ще се справиш и с по трудната част.Упоритите хора не се плашат лесно а ние гобленарите сме и инат хора. Така че с усмивка и напред.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Голяма красота
    Я кажи каква е тайната на скоростното шиенеКато гледам колко бързо шиеш чак комплекс ме хваща
    Шиене ,шиене и пак шиене е тайната!.Просто като хвана един гоблен (многоооооооо легнал ми на сърцето -винаги така ги избирам), гледайки как се оформя под пръстите ми искам да виждам още, и още- докато не стигна до крайния резултат.Предполагам с всички ни е така -иначе нямаше да сме в този форум.Благодаря на всички ,които ме подкрепиха!

  14. #14

    Подразбиране

    Последни напъни......... ,лебедите ми все още не изпъкват добре ,защото не съм положила контура и Couching-a ,ще ги правя накрая.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Вече има езерце,скоро и пътечка.......
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •