Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 87
  1. #31

    Подразбиране

    jivi и у нас заповядай...малка...голяма кухняяя...няма значение....аз ще гледам и ще хълцам до теб ....обещавам че ще ям като невиждала

  2. #32

    Подразбиране

    Като решите къде ще се вихрите ми пратете адреса за да ви пратя половинката,че от два месеца ми яде главата за дърпана баница.Аз мога ,но не ми се прави.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  3. #33

    Подразбиране

    Ами сегакъде ще я правим баницата Ами хайде аз ще я направя пък вие заповядайте

  4. #34

    Подразбиране лесно тесто за пици

    Продукти
    брашно 0.5кг,1чл сол,1чл захар,суха мая,4сл зехтин,200-220 мл топла вода.От това се замесва тесто и се остава да втаса.След това се разточват кръгчета,слага се плънка по желание и се затварят като мидички.намазват се с жълтък.Пекат се.
    Искам до добавя ,че до този момент не бях месила,но сега с всяко тесто задобрявам.Първо разбърквам с лъжица докато поеме водата и после доомесвам.Става за 10мин.Да ви кажа,че пробвах няколко сухи маи,но само от едната втасва супер.Така че имайте го в предвид.Приятен апетит.

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    Продукти
    брашно 0.5кг,1чл сол,1чл захар,суха мая,4сл зехтин,200-220 мл топла вода.От това се замесва тесто и се остава да втаса.След това се разточват кръгчета,слага се плънка по желание и се затварят като мидички.намазват се с жълтък.Пекат се.
    Искам до добавя ,че до този момент не бях месила,но сега с всяко тесто задобрявам.Първо разбърквам с лъжица докато поеме водата и после доомесвам.Става за 10мин.Да ви кажа,че пробвах няколко сухи маи,но само от едната втасва супер.Така че имайте го в предвид.Приятен апетит.
    ЕЕЕее, кажи коя е точната мая де, без а правиш реклама, защото аз има 2-3 от един вид и 2-3 от друг вид

  6. #36

    Подразбиране

    маята е турска,опаковката златисто с червено и пише yuva дрожжи-11грама.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    Продукти
    брашно 0.5кг,1чл сол,1чл захар,суха мая,4сл зехтин,200-220 мл топла вода.От това се замесва тесто и се остава да втаса.След това се разточват кръгчета,слага се плънка по желание и се затварят като мидички.намазват се с жълтък.Пекат се.
    Искам до добавя ,че до този момент не бях месила,но сега с всяко тесто задобрявам.Първо разбърквам с лъжица докато поеме водата и после доомесвам.Става за 10мин.Да ви кажа,че пробвах няколко сухи маи,но само от едната втасва супер.Така че имайте го в предвид.Приятен апетит.
    Ето какъв ще е обяда на големия ми син за училище в понеделник-калцоне Много благодаря.

  8. #38

    Подразбиране

    Днес за обяд на моите момчета направих калцоне,тестото е по рецептата на 1226.Станаха много вкъсни


  9. #39

    Подразбиране

    Охххх пак месите....моля вииииии ...пожалете ме деее....

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Домашна дърпана вита баница:
    1с.л. олио
    1с.л. оцет.
    щипка сол
    1-2 чаши вода,може и хладка
    брашно колкото поеме до меко тесто
    Плънка:
    5яйца
    бучка сирене
    половин кофичка кисело мляко
    Ето и нагледния урок как точно става
    http://vbox7.com/play:02eaaeb6

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Ами сегакъде ще я правим баницата Ами хайде аз ще я направя пък вие заповядайте
    Ега ти, само как се кефиш, защото знаеш че не можеме да дойдеме при теб и ни причиняваш това -

  13. #43

    Подразбиране

    Ванче нали знаеш ,че от многодупето става много голямо (като моето)Но няма как да откажа на тези ангелчета


  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Хайде да Ви почерпя с дърпана баница

    А дърпаната ти баница, нищо, че не можеме да я опитаме /ще си я направиме, по твоята рецепта/, но с какво си я прокарвате - става само с айрян от бг.кисело мляко /надявам се да го имаш там/

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Ванче нали знаеш ,че от многодупето става много голямо (като моето)Но няма как да откажа на тези ангелчета

    Ангелчетата са ти , ...наистина ангелчета. Срува си да се жертваш за тях, на този етап. Да са ти живи и здрави. А като порастнат като моите, ще пазиш диета и ще станеш като мен /дето казват "като малка арда в д...-то/. Сега си хапвай миличка, трябва да имаш здраве и енергия за тези 3-ма мъже

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •