Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cvetomilka.1 Виж мнение
    http://www.goblenkit.ro/2008Marine2.html

    Много съжалявам,че сега попадам на темата-може да се купи от тук.
    42 цвята с размери-25 на 18
    На мен вече ми изпратиха схемата и конците с 88 цвята и съм много щастлива

  2. #17

    Подразбиране

    Moже ли да попитам,тъй като не ми е ясно:
    Ако един гоблен се шие 1:1 и е 20/25, колко ще стане когато се ушие 1:4 ?

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дейзи Виж мнение
    40/50
    Много благодаря за бързият отговор.Вече и аз разбрах как става

  5. #20

    Подразбиране Някой шил ли е THE END OF THE PERFECT DAY?




    Това е гоблена , който искам да си поръчам, но чух негативни отзиви за тази комплектовка. Въпроса ми е, някой шил ли го е по оригинала на Кандамар?

  6. #21

    Подразбиране

    Харесах си този пейзаж, имам и схемата. Проблемът е, че се оказа с твърде много цветове - 183. Моля, някой да помогне с опит и съвет. Може ли да се намери схема с по-малко цветове (около 90)? Някой шил ли е гоблен по картина на Т. Кинкейд по схема от нета? Ще съм благодарна ако сподели!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atina Виж мнение
    Харесах си този пейзаж, имам и схемата. Проблемът е, че се оказа с твърде много цветове - 183. Моля, някой да помогне с опит и съвет. Може ли да се намери схема с по-малко цветове (около 90)? Някой шил ли е гоблен по картина на Т. Кинкейд по схема от нета? Ще съм благодарна ако сподели!
    За да е толкова цветове, значи е т.нар. прогон- просто пусната схема без обработка (не от фирма). Има около стотина такива "схеми"в нета - шиенето по тях е на собствен риск. Иначе различни фирми са правили схеми и те са сполучливи -например Рогоблен изглежда добре. Въпросът е да е правено от дизайнер, нищо че е качено в нета.

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    За да е толкова цветове, значи е т.нар. прогон- просто пусната схема без обработка (не от фирма). Има около стотина такива "схеми"в нета - шиенето по тях е на собствен риск. Иначе различни фирми са правили схеми и те са сполучливи -например Рогоблен изглежда добре. Въпросът е да е правено от дизайнер, нищо че е качено в нета.
    Цвети, благодаря! Ще потърся друга схема или готова комплектовка.

  9. #24

    Подразбиране

    Искам да попитам дали може да се намери схемата на тоя гоблен вилата по томас кинкейд и дали може д се купи от някаде

  10. #25

    Подразбиране

    Коя вила? Аз ших Seaside Hideawey по оригинална комплектовка.

  11. #26

    Подразбиране

    Аз защо си мисля, че Леврон и Гобленсет имаха доста по Кинкейд.... Даже съм си мислила да шия някои от тях. Проверете в сайтовете им. С тези две фирми поне няма вариант да е несполучлив резултата

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от смайл Виж мнение
    Моля ви помогнете ми. Вече близо седмица не ставам от компютъра и все се ровя по сайтове, но така и никъде не успях да намеря гоблена, който си харесах. Дори не знам дали изобщо го има. По картина на Томас Кинкейд е и се казва Village Lighthouse. Искам да си го поръчам, но незнам към кого да се обърна. Гледах няколко каталога, но там го няма. Предпочитам да си го взема комплектован, а не да се занимавам аз да си набавям конците. Но ако някой може да ми помогне с каквато и да е информация, МОЛЯ ВИ направете го. Ще си пиша и имейл адреса за всеки случай. Благодаря ви предварително.
    divotozove@abv.bg
    Здравейте и аз бих искала схемата на този гоблен. Благодаря Ви предварително имейла ми е tanqdimova13@gmail.com

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    А може ли да ми ги изпратите и на мен ? Имейл - tanqdimova13@gmail.com Благодаря

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •