Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 100
  1. #1

    Подразбиране да покажа нещо и от мен

    Най-сетне се престраших и аз да покажа етап от Рогоблена ,който шия в момента .Разбира се благодарение на Джъмперчето Ето това трябва да се получи
    Стигнала съм до тук-
    Чакам вашите отзиви и коментари,приемам и критики
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране strahoten e

    ot kade si go kupi i 1:1 li se 6ie

  3. #3

    Подразбиране

    Много сполучлива, комплектовка, много добро съчетание на цветовете Давай смело напред

  4. #4

    Подразбиране

    благодаря ви момичета за милите думи но наистина съчетанието на цветовете в този рогоблен е страхотно а ето и още два от мен които съм изоставила от доста време.Надявам се след като ушия Рогоблена да довърша и тях
    Ето етапите на "Момичето на скалата" и " Пътят към храма"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    да покажа следващото етапче от моя Рогоблен. Почти си имам готова беседка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Итрите са много красиви и много големи. Поздравления!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    polo4ava se prekrasno bravo niamam tarpenie za sledva6t etap

  10. #10

    Подразбиране

    puca72, не подлежиш на коментар. И трите гоблена са много големи, цветни и прекрасни.

  11. #11

    Подразбиране

    Прекрасен е робогоблена Я сподели как се шие на тази панама, аз имам един и се чудя дали да го шия на тази панама или да я подменя

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    Прекрасен е робогоблена Я сподели как се шие на тази панама, аз имам един и се чудя дали да го шия на тази панама или да я подменя
    Първоначално когато го започнах ми беше малко странна панамата, но след една седмица свикнах и сега нашата ми се струва много мека А иначе мисля ,че на оригиналната панама става по- добре.
    Дори дъщеря ми ми казва, че ако не вижда че с е шие гоблен ще го помисли за картина или снимка.

  13. #13

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен шиеш!

    Явно разработките са им много добри! Резултатът е фантастичен!

  14. #14

    Подразбиране

    Прекрасен е! Много свежи цветове. И аз имам един на тази фирма и определено ще е следващото, което ще започна!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Събра ми очите в точка! От това което съм видяла да шият съфорумките на рогогоблен съм си изградила позитивна представа за фирмата и качеството на гоблените им, но този просто спира дъха. Цветовете са невероятни, много ми харесва, ще следя етапите ти с интерес.

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •