Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 108
  1. #61

  2. #62

    Подразбиране

    панамата е тонирана, vaniand, просто качеството на моята снимка беше под всякаква критика...

  3. #63

    Подразбиране

    тези не видях да съм ги качила - нали не се повтарям???

    Йерусалимската Богородоца е шита за девер ми - за новия апартамент...Намира се като влезете в хола и тръгнете да излизате към терасата, зад секцията .... Ако не тръгнете към терасата, няма как да я видите...Купих си я и за мен - ама няма да я слагам зад секцията...
    Св. Василий си е за мен, ангелчетата бяха за подарък, а "Ожидание чуда" си беше пак за мен - за отмора от големия чаршаф...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

    Подразбиране

    И вече го местя тук, като готов и чакащ за рамкиране...
    Браво на мен!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #65

    Подразбиране

    Всичко е много хубавоПоздравления за сватбения портрет- прекрасен е!
    А за Богородицата какво да ти кажа - хора разни...........Аз ших две малки Богородици за двамата ми вуйчовци - единия си я държеше на видно място и лека му пръст го погребахме с нея, а другия и зад секцията не си я сложи, но то както казах хора разни............

  6. #66

    Подразбиране

    Веси, герой си с този сватбен портрет! Аз не бих могла да избода такова чудо! И всички други са прекрасни
    А колкото до богородицата, може да питаш девер ти - ако не я иска и ще я крие зад секцията - аз няма да и се разсърдя и ще си я закача над леглото в спалнята да ни закриля
    А сега без майтап - макар да не си падам по икони - тази е изключителна, а дали някой ще я хареса - само той губи ...

  7. #67

    Smile

    Браво на теб,

  8. #68

    Подразбиране

    Героиня!!! Със сигурност ще те запомня с този твой сватбен портрет....... От къде такова търпение?!?!?
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  9. #69

    Подразбиране

    Браво за красивия гоблен

  10. #70

    Подразбиране

    Много хубав е станал сватбения портрет. Сега и аз се трудя над една черно-бяла снимка на дъщеря ми и се надяван до края на годината да го завърша. Задължително ще споделя резултата с вас. Браво и за иконите

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Поздравления за упорството да завършиш "Сватбения портрет" и за отмората с новите попълнения
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #73

    Подразбиране

    [QUOTE=vesi700;508942]последни работи



    Итересно ми е как ше се рамкира това с панделките?!!? Няма ли да се посмачкат? Имаш ли опит с рамкиране на подобни красоти с панделки?
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #74

    Подразбиране

    Пепи, единият вариант е да няма стъкло, а другият - да се сложат няколко слоя паспарту - виждала съм, не съм рамкирала за себе си

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Виждала съм няколко пана с ленти - цветя, оставени за рамкиране. Всяко пано бе поставено в нещо като плитка кутия и така щеше да се рамкира. Майстора ми обясни че по този начин лентите не се притискат .

Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •