Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 90 от 108

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Дано, дано, докато ших, мислите ми бяха изцяло към нея насочени - да не казвам, че бях й залепила и снимката на панамката, че да не обърка Дядо Боже случайно чедата си - моя мъж вече иска внуци да разкарва, пък да го изненадам с някой щъркел по никое време. Днес получих и Йерусалимската Богородица, която също закриляла бъдещи майки, и също е наречена за Бубето... Май- юни месец ги чака ин-витро, дано всичко се получи!!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Дано,успешно да бъде всичко!!!

  3. #3

    Подразбиране

    и едно примитивче между два конкурсни и още един с молба за бебе - този път с мъниста , Йерусалимската Богородица, който се надявам скоро да покажа ....Засега зачеването е факт - значи ангелчетата са помогнали, сега остава бебето да си остане на топличко, за което се надявам Богородицата да помогне...А примитивът е предназначен за подарък - след два месеца тръгва на дълъг път...
    11264033_905901289448011_8245452064543317931_n.jpg

  4. #4

    Подразбиране

    11124625_1093281850700447_831018793_n.jpg

    света Юлия - пак за подарък, пак мъниста
    Нещо съм в мънистен период - и Йерусалимската Богородичка завърших тези дни, ама я пратих на жената, без да я снимам...Надявам се като си рамкира ангелчетата и Богородицата, да ми прати снимка...
    Имаше развитие, де, по въпроса - забременяла е, но в 7-та седмица сърчицето на бебето спряло и се наложил кюртаж...Сега след два месеца пак продължават - за шести път...Дай Боже този път вече наистина всичко да е наред...

  5. #5

    Подразбиране

    Много е красива , мънистените икони са невероятни
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    така е, Vili_SS, слабост са ми...

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •