Показване на 1 до 8 от 8

Тема: издирвам

  1. #1

    Подразбиране издирвам

    здравейте попаднах на толкова красоти без схеми ама какво да се прави искам ги да си ги направя така че на вас разчитам издирвам тази чанта виждала съм я в много варианти но не и схемата а другото в сайта са шапки които много ми харесаха не са много моделите но са все в различни цветове
    ще се радвам ако ми помгнете да си оплета нещо още за тази зима вече си имам шал а нямам шапка и искам и плетена чанта
    предварително много ви благодаря

    http://picasaweb.google.com/witia2006





  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    много благодаря atinqnka разбрах как се прави чантата остава да си намеря подходящата прежда и започвам да си я плета все още издирвам моделчетата на шапките направо се влюбих в тях

  6. #6

    Smile

    дали някой от вас не е срещал схема на тази шапка от доста време я търся но и досега не съм я намерила благодаря ви предварително






  7. #7

    Подразбиране

    Това е висок пълнеж с една намятка,но не се боде горе в самото стълпче а се боде отстрани.Не мога да кажа с колко бримки се започва,но постепенно се надава.Изпратих ти по пощата няколко идеи за цветя.
    Редактирано от ivelina70 : 31.12.2010 в 14:02.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    благодаря за цветенцата но търся схемата на шапката предпочитам да знам точната схемата а не да я налучквам защото времеето ми е кът и нямам време за експерименти а цветята съм ги опитвала някои съм ги правила сега мисля да си направя различни за брошки

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •