Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    • Съгласна съм. Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд" и съм скептично настроена към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни козметики, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg/#hl=bg&q=nwa+bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kiara01 Виж мнение
    • Съгласна съм. Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд" и съм скептично настроена към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни козметики, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg/#hl=bg&q=nwa+bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.
    Това не е ли фирмата LR. не ти искат пари, но те карат да си купиш пакет от продукти на определена стойност, мисля че така беше... а след това чакай да ти пратят и мерцедеса

  3. #3

    Подразбиране

    Хаха, е как, те Мерцедесите там се взимат като топъл хляб


    Знаеш ли, аз се позаинтересувах малко и проверих нещата по-обстойно. Честно казано не ми допада.. Последното на което попаднах беше това - гледай какви манипулативни техники тип Грабо.бг използват -express.bg - с тиктакащи часовници, само сега, невероятен шанс и така нататък... В подобни оферти все има някакви подводни камъни, някаква уловка..

    Не искам да ти влияя с лично мнение, за това ти показвам и сайтове, да се убедиш ти сам черно на бяло..
    Съжалявам ако си си сложил сърцето на тази компания, на мен обаче не ми вдъхва доверие..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •