Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране Малко помощ с едно предложение за бизнес

    Сигурна съм, че доста от вас тук са се занимавали с мрежов маркетинг някога или дори сега се занимават. Получих предложение да се включа към една нова компания - казва се NWA. Предлага парфюми, дрехи, козметика, кафе и още няколко вида стоки.

    Според по-опитните в този вид дейност, струва ли си? Могат ли наистина да се изкарат пари от това?

  2. #2

    Подразбиране

    От личен опит-не се захващай.Мен две години ме навиваха и аз все отказвах.Накрая моя мъж ввъ финансово най-притесненото време (покрай сватбата) го навиха,хвърлихме една камара пари и се включи.Пълен крах!Обещават коли,високи доходи и т.н.,но всяко нещо си има своята висока цена.Съпругът ми сега много съжалява,но няма връщане назад....

  3. #3

    Подразбиране

    Коя беше фирмата? Или няма значение, според теб всички са такива?

  4. #4

    Smile

    Специално за тази фирма съм чувала, че не искат пари. Доколкото знам е съвсем нова в БГ и сега си разработват пазара и набират хора.

  5. #5

    Подразбиране

    Общо взето е така, но аз още се чудя дали си струва да се записвам

  6. #6

    Подразбиране

    • Съгласна съм. Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд" и съм скептично настроена към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни козметики, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg/#hl=bg&q=nwa+bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.

  7. #7

    Подразбиране

    Не знам дали е измама, но това, което каза did_tag е вярно, че няма първоначална такса и така че не могат да се загубят пари.

  8. #8

    Подразбиране

    Това с мрезовият маркетинг е вятър работа, губене на време и зарибявка според мен. Преди няколко год. съм обикаляля и търсила всякаква работа, всички вестници бяха пълни с обяви от тоя род. но прикрити. Едва като отидеш на срещата и "обучението" тогава се "осъферих" че и това е бла-бла. Нива, бонуси, коли глупости на таркалета всякакви. то не бяха водорасли козметики лечебни глупости. Сега поне има повече инфо и преди да се захванеш с нещо може да проучиш и най-важното да се внимава каква информация давате НИКАКВИ ПАРИ И ЛИЧНИ ДАННИ.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kiara01 Виж мнение
    • Съгласна съм. Изключително голяма част от подобните предложения са измама, не казвам че всички са такива но по-голямата част да. Аз лично винаги си припомням приказката "Няма безплатен обяд" и съм скептично настроена към такива предложения. Имам приятелки дистрибуторки на разни козметики, но и те самите признават че са се опарвали с такива неща. Искам само да погледнеш колко много сайтове има .. http://www.google.bg/#hl=bg&q=nwa+bulgaria . Провери, проучи и тогава скачай, и то само ако няма как да се изгориш.
    Това не е ли фирмата LR. не ти искат пари, но те карат да си купиш пакет от продукти на определена стойност, мисля че така беше... а след това чакай да ти пратят и мерцедеса

  10. #10

    Подразбиране

    Хаха, е как, те Мерцедесите там се взимат като топъл хляб


    Знаеш ли, аз се позаинтересувах малко и проверих нещата по-обстойно. Честно казано не ми допада.. Последното на което попаднах беше това - гледай какви манипулативни техники тип Грабо.бг използват -express.bg - с тиктакащи часовници, само сега, невероятен шанс и така нататък... В подобни оферти все има някакви подводни камъни, някаква уловка..

    Не искам да ти влияя с лично мнение, за това ти показвам и сайтове, да се убедиш ти сам черно на бяло..
    Съжалявам ако си си сложил сърцето на тази компания, на мен обаче не ми вдъхва доверие..

  11. #11

    Подразбиране

    Не само, че не съм си сложила сърцето на която и да компания от тоя род, но ясно съм си написала, че това е губене на време и зарибявка. Всички компании от сорта са измеслени и съветвам да не им се обръща внимание на досадните рекламни кампании. Безплатен обяд няма

  12. #12

    Подразбиране

    Това с личните данни е важно. Аз се записах в NWA и ти искат име, адрес, телефон, мейл. Това е

  13. #13

    Подразбиране

    Много благодаря за мненията, които получих. Кои помогнаха, кои не, но важно е времето, което е отделено за да ми се отговори на нещо, което ме интересува. Четох много, даже вече може да се каже, че съм експерт в тази област и как се правят пари от мрежов маркетинг и се захващам.

    Още една седмица, до края на януари включването е безплатно, като поне аз избрах този дистрибутор за спонсор тези момчета http://nwa.image.bg/ . Виждат ми се най-стабилни, а пък и имат горе-долу еднаква бизнес стратегия с моята.

    Успех на всички!!!

  14. #14

    Подразбиране

    То се оказа много яко. Не знам дали ще имам продажби, но помощта, която ми оказват е много голяма. Спонсорът ми е много свестен човек, а имат и специални онлайн семинари с много хора вътре. Получавам една камара мейли с информация. Ако продължава всичко в този дух ще е много, наистина много добре.

    __________________
    Блиндирани и интериорни врати с високо качество от Солид. Проучете всички възможности за използването на електронна поща на български език с Напред.БГ http://napred.bg/mail.html. Ако обичате да играете занимателни игри, то Го ще ви хареса http://napred.bg/%D0%B3%D0%BE%D0%BE.html. Списък с форуми, подходящи за български майки http://napred.bg/mama.html. Четенето е полезно за всички, а приключенията на дон Жуан са любима книга за мнозина. В българската търсачка Напред.БГ можете да намерите неговите приключения на адрес http://napred.bg/%D0%BB%D0%B5%D0%B3%...%B0%D0%BD.html, а там ще откриете и много други истории.
    Редактирано от SilviyaD : 03.05.2013 в 12:47.

  15. #15

    Подразбиране Как да различим истинск от фалшив МЛМ

    Реклама:
    Истинските МЛМ фирми осигуряват всичко безплатно и не искат никакви пари предварително. Няма никакви предварителни такси, платени семинари, платени каталози, комплекти и предплащане на поръчката. Никакви записни заповеди, гаранти, доходи .... Истинските фирми дават възможност да върнете продуктите( поне в началото) докато се ориентирате в пазара.
    Има хляб в мрежовия маркетинг, но всичко зависи от вашя кръг приятели и познати. Дали ползват такива продукти и какво могат да си позволят финансово. После Вие трябва да сте добри в директните продажби - да можете да убеждавате без да сте досадни.
    И МЛМ Е ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАНИМАНИЕ. Той само допълва истинските Ви доходи.

    ПП Единствено може да се наложи да платите пощенските разходи по доставката на поръчката, в момента на получаването.
    Редактирано от БориславМ : 04.02.2011 в 13:17.
    ако даваш, ще получаваш

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •