Знаете ли момичета, старите хора са казали "свят като цвят - различен", какъвто и регламент да се измисли, то винаги ще се намери някой който да го наруши или пък нещо да не одобри, а при такива празници е необходимо човек да се почувства малко по-различно, малко по-значим, да почувства че съществува и за други хора, че живее и е уважаван, а за това е достатъчна дори само една картичка изработена с любов и носеща своите позитивни послания.
В миналогодишните дебати аз бях за гоблен с определени размери, но като чета как се развиха нещата тая година имам усещането, че догодина пък ще има проблем с рамкирането: цвят, профил или пък с вид на стъклото - дали е обикновено или антирефлексно, защо има или няма паспарту и т.н. и има опасност пак да се развали настроението и празника на всички участници във форума, независимо от факта дали участват в игрите или не.
Ако се реши да има игри, то те могат да бъдат с добре изработени и оформени картички, но щом държите на гоблен ако е възможно да се определи някакъв минимален размер, който би бил приемлив за болшинството, а оформянето да бъде по избор, а не задължително и който не си го хареса да си го оформя допълнително както намери за добре.