Не знам дали ще се включа в следваща игра,но ми дойде нещо на ума за всяка игра да се избират няколко моделчета /с приблизително еднакакъв размер/ и всеки,участващ в играта да си изработи едно от тях като промени цветовете по свое виждане/ИГРА НА ЦВЕТОВЕТЕ/,а така също да го оформи по различен начин-в рамка,като калъф на тефтер/за рецепти например/,фото албум,пано,часовник,калъф за телефон/фотоапарат/,покривчица или каквото му дойде на ума.Така моделите ще са ясни,но никой няма да знае цветовата комбинация и начина на оформление.
Така също съм съгласна с идеята на Дъки-да изработим нещата а с изпращането на снимката да заявим желанието си за участие в играта.Наистина има тръпка в това да проучваш другарчето си,но ако ще е за сметка на разваленото настроение преди празника няма смисъл.С нетърпение чакам какво ще решите и много вероятно е да участвам в 8 мартенската игра.Колкото за допълнителните неща-предлагам да са в рамките на разумното и да не се показват ,а за тях да си благодарим на лични.