Четох, четох,четох и се чудих.Има ли смисъл от тази тема.С риск да ме пратите наказана в ъгъла на кръглата стая, ще си кажа и аз какво мисля.
Защо се мислят нови правила, след като игрите си имат ясни такива и те са само двечки:

"1-Задължително бродерия изработена от вас на тема-Коледа,може да си го оформите,кой както иска,като картичка,гоблен,въобще кой каквото се сети и хареса.Големината и е по ваш избор.
2- Добавяте към нея-някакво подаръче
например-сувенир,картичка,календарче,играчка,панама,конци,и гли,или каквото се сетите и имате желание да пратите на другарчето,което ви се падне."

Кое от тези две прости неща остана неразбрано?
Ооооо, да, и аз искам да получа примерно комплектовка на Рогоблен, Гобленсет, Дименшънс, Кандамар.....Искам всичко, но никой не е длъжен да ми го купи и подари.Не е това условието на играта.Условието не е и да се подари гоблен с размерите на тайната вечеря, за да бъдем задоволени.
Относно шоколадите и бонбонките - много от вас имат деца.Те дребосъчетата като видят подарък, иди им обясни, че не е за тях.
Проблемът в игрите идва от това, че някои от хората имат по - големи очаквания, които не се припокриват с подаръка им (говоря по принцип и не визирам конкретни съфорумки).
И когато се приготвят подаръци за дадена игра, моля , да не се надскачаме кой ще подари по-голям подарък.
Просто трябва да четем правилата и да се стараем да зарадваме другарчето, без да се престараваме или пък неглижираме играта.
И НЕДОВОЛНИ ВИНАГИ ЩЕ ИМА, каквито и правила да се измислят.