Показване на 1 до 15 от 53

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране алтернатива

    Съгласна съм,че трябва да се променят правилата.Може би на срещите,които си уреждаме,ще показваме изработеното от нас за играта.Иначе,ще стане много сложно или не-просто ще пращаме снимка на изработения модел и поне двама "независими"оценители ще решават.
    Горките орг анизатори! Какво ли ще им се стовари на главата?Ако реша да участвам - само извън играта.Моля Ви успокойте се,нищо не можете да направите вече.Не си късайте нервите.Следих писанията от самото начало.Не си вгорчавайте празника.Гоблените на кроти си ги свалих,защото са много красиви
    Обичам ви!
    Masha

  2. #2

    Подразбиране

    Аз пък мисля, че не е нужно да се ограничават съпътстващите "гобленарския подарък" неща. Нека, който, каквото иска да праща, но да не се показва при снимките. Иначе играта се превръща в "кой е изпратил или получил повече и по-хубави неща" А какъв е смисъла.. да се състезаваме кой има по-големи финансови възможности ли? Ето тук може да е ролята на Манка, просто да маха снимки съдържащи нещо друго освен ръчно изработени неща или гобленарски аксесоари, копмплектовки или каквото и да е свързано с хобитата ни!

    А що се отнася до игрите и задължителните ръчно приготвени подаръци, може наистина да се поучим от рускините. Да, няма да го има елемента на изненадата, но ще има друг поддържащ тръпката... надеждата да ти се падне нещо, което харесваш! Доколкото разбирам техните правила идеята е, че се записват за играта, след това в някакъв срок изработват нещо, или няколко неща, снима се и се показва. Ако се прецени от участващите в играта, че нещо не отговаря изискванията, просто изработилия го се изключва ... После на лотария (Манче, мила, няма да се оттървеш от "тегленето на тиража") се разпределят подаръците, кой на кого - и пак не се обявява и се започва изпращането и надеждите, какво ли ми се е паднало от тея красоти... Просто и удобно. Така и сроковете ще се спазват...Който не успее да си приготви бродерията или каквото и да е друго навреме, се изключва. И срока за изпращане ще е по-малък, така в рамките на 3-4 дни всички ще си получат подарците и ще се радват без да има фрапиращи разочарования...
    Редактирано от Ducky : 27.12.2010 в 15:49.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •