Показване на 1 до 15 от 53

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Знаете ли - дали да има игри или не решават участниците във форума. Каквито и правила да се сложат все ще има доволни и не чак толкова доволни. Но редно ли е когато изразиш мнение в не съвсем хвалебствен стил, да бъдеш обиждан?
    Напълно подкрепям менията, че ръчно изработения предмет е основния подарък в играта и по тази причина е редно да се показва само той във форума /показвам моя/. Оформлението трябва да бъде избор на участника, но напълно приемам и варианта за изпращане на неоформена бродерия, която получателя да оформи съобразно своя стил и възможности.
    Не мога да се съглася обаче, е при обявен срок за изпращане 01.12. е редно изпращане на подаръци след 18 - 20, та дори и на 27.12.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg p2.jpg‎ (213.6 KB, 65 показвания)

  2. #2

    Подразбиране

    И аз да се изкажа ако може-
    Аз мисля че не са ни нужни други правила,нашите са си добре,и съм съгласна със сисак и нев.Само ще се добави задължително това което е написала Nev аз съм твърдо ЗА размера,имам предвид минималния размер,да бъде от 1000 бода поне и вече нагоре,кой както иска да си го увеличава За размерите,може да се дискутира,ако искате и по-малко ще ги направим,ако искате повече
    За оформянето му,наистина може да се прати на получателя той да си го оформя както желае,било като гоблен или нещо друго.И в темата с получените подаръци,да си покажем само бродерията.Ако заедно с бродерията има и подарък на гобленарска тема-панама,конци и т.н. също може да се покаже в темата.
    Редактирано от manka : 29.12.2010 в 15:05.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •