Показване на 1 до 15 от 53

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Май темата стана дълга и започнахме да се повтаряме с предложенията.
    Ще си стиснем ли ръцете, че сегашните правила остават, като добавим ограничения за размера и таван на допълнителния подарък? И може би да се снима само бродерията?
    А за играта на цветовете - тя може да си върви отделно, идеята също е много интересна Само да има кой да се занимава с организирането...

  2. #2

    Подразбиране

    Играта на цветовете върви отделно,има си време за нея,сега предстои осмомартенската,затова с цветовете,за сега не може да се направи
    И колкото и да се повторяме,за тия условия,аз ви казах,променям размера да е определен,и това е.И може и да се сложи краен срок за изпращане,ако не се спази от някой,автоматично го махам за следващата игра.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Четох, четох...мислих да не вземам отношение , но не се стърпях.И какво пак се стига до обсъжданията от миналата година.Тогава предложих да има минимален размер на бродерията, но...гласът ми беше глас в пустиня.А сега, най-върлите опоненти сега искат точно това.Защо ли?...И сега пак предлагам
    - да се определи размер приблизително 80(90)х120(150) бода.Това е съвсем нормално,според мен, за игра.Може да е оформен по различен начин.Да не се "изхвърляме" много.
    - а що се отнася до допълнителните подаръци си мисля, че не трябва да надвишават 10-тина лева и да не се показват.
    - задължително да има краен срок за изпращане.
    Всеки от нас може да си избродира голям гоблен , нали това все пак е общото, което ни събира.А целта на играта е да имаш спомен от твой съмишленик, човек,който макар и често само виртуално е твой приятел.
    А сега на всички пожелавам весело посрещане на Новата година, много щастие и любов в домовете ви и около вас,пожелавам ви и много време за любимото хоби, много нови и красиви гоблени изработени от вас за приятели и от приятели за вас и още много игри изпълнени само с много положителни емоции
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    А не мислите ли че ако отпадне думата гоблен в играта, няма да ги има надскачанията?Просто по зададения празник да е картичка,престилка за вино,топка за елха,сърце,яйце и т.н.нещо дребно. Нали все пак става въпрос за изненада,а не някой да ти избродира гоблен?
    Весело посрещане на Новата година от мен!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •