Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
Трябва да отпадне допълнението към подаръка. Подкрепям това мнение, но е добре и преди подаръка да стигне до притежателя си, да може някой друг да го види и прецени, струва ли си да бъде изпратен?! Разбирам,че се отваря много работа на организатора на играта и е почти неосъществимо, но още едно мнение за подаръка никога не е излишно.
Кроти, как ще се гарантира, че този някой, който го види и прецени дали си струва да бъде изпратен подаръкът, ще е сигурен във вкуса на получателя Ами то цяла комисия може да го гледа, ама кога не ми допада даденото нещо, иди че ме убеждавай, че Драган или Петкан са го одобрили? Толкова игри съм видяла да има във форума, и едва ли някой ще ме убеди че винаги са минавали по мед и масло!!!??? Изказано открито мнение, ОК, но това тука стана по-сериозно и от войната в Близкия Изток?! Или пък да ми изпратят само нещо ушито нали се сещате, че всяка от нас може да си ушие каквото и да било или да иде в магазина и да си купи шоколади, покривки или свещници! Мисля, че идеята на играта беше съвсем друга, но сме си българи и я опорочихме както всичко в нашата мила родна страна! Благодаря за вниманието