Четох, четох...мислих да не вземам отношение , но не се стърпях.И какво пак се стига до обсъжданията от миналата година.Тогава предложих да има минимален размер на бродерията, но...гласът ми беше глас в пустиня.А сега, най-върлите опоненти сега искат точно това.Защо ли?...И сега пак предлагам
- да се определи размер приблизително 80(90)х120(150) бода.Това е съвсем нормално,според мен, за игра.Може да е оформен по различен начин.Да не се "изхвърляме" много.
- а що се отнася до допълнителните подаръци си мисля, че не трябва да надвишават 10-тина лева и да не се показват.
- задължително да има краен срок за изпращане.
Всеки от нас може да си избродира голям гоблен , нали това все пак е общото, което ни събира.А целта на играта е да имаш спомен от твой съмишленик, човек,който макар и често само виртуално е твой приятел.
А сега на всички пожелавам весело посрещане на Новата година, много щастие и любов в домовете ви и около вас,пожелавам ви и много време за любимото хоби, много нови и красиви гоблени изработени от вас за приятели и от приятели за вас и още много игри изпълнени само с много положителни емоции