Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 53
  1. #31

    Подразбиране

    Не знам за сумата...
    Ако решим, че допълнителните подаръци не се снимат и не се коментират, то сумата има ли значение?
    Дали да не направим анкети за тези въпроси? Какъв да е минималния размер на бродерията и дали да има таван на сумата за допълнителните подаръци.
    Редактирано от Nev : 29.12.2010 в 18:54.

  2. #32

    Подразбиране

    Силве - спечели изцяло уважението ми с твоето мнение
    Много си права за правилата - за бродерията си го имаме. Но както се вижда ако е само картичка примерно не се харесва.....Идеи и очаквания не винаги съвпадат - факт.
    За сумата на добавките още миналата година се подвигна въпроса, но така и не се стигна до решение. Определено съм за такава граница. Така ще се получи някакво равновесие и няма да се гледа кой по-вече и кой по-малко.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Силве - спечели изцяло уважението ми с твоето мнение
    Много си права за правилата - за бродерията си го имаме. Но както се вижда ако е само картичка примерно не се харесва.....Идеи и очаквания не винаги съвпадат - факт.
    Да си призная, аз нямам нищо против да получа само картичка, стига бродерията да е достатъчно голяма. Живея под наем и не е удобно да дупча стените за гоблени, така че картичка прекрасно ме устройва.

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Силве - спечели изцяло уважението ми с твоето мнение
    Много си права за правилата - за бродерията си го имаме. Но както се вижда ако е само картичка примерно не се харесва.....Идеи и очаквания не винаги съвпадат - факт.
    За сумата на добавките още миналата година се подвигна въпроса, но така и не се стигна до решение. Определено съм за такава граница. Така ще се получи някакво равновесие и няма да се гледа кой по-вече и кой по-малко.
    Едно е да направиш картичка - съвсем друго е гоблен ... Аз съм шила по 3 гоблена за игра и до последно съм се чудила кой да изпратя ... И колкото и да ми е трудно да сглобя картичката - не е равностойно!
    А и с 10 лв. лимит за съпътстващи подаръци пак може да се купи цяла торба от левчето ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране

    Сега ми хрумна нещо ,ще споделя с вас и дано да Ви хареса идеята ми
    Тъй като явно основния проблем е големината на бродерията,защо да не си направим една ИГРА НА ЦВЕТОВЕза следващата игра ,ако има такава.
    Ще цитирам условията на Манка:


    "Така ето и разяснения към тази игра- избира се1 гоблен който да не е много сложен.Слагаме го на свободен достап за да може всеки да си го изтегли. Идеята е да се сменят само цветовете и бодовете,а не да се промени схемата. Тук в форума има много творци и със сигурност ще стане интересно и крайния резултат ще е супер.
    Искам да благодаря на kristina идеята за тази игра беше нейна,а аз само помогнах за осъществяването и
    Ако има интерес към нея,ще я продължа

    И така,ето условията за участие в нея-
    1.Избира се тематика на гоблена
    2.Предложените модели трябва да са с еднакъв размер
    3.Избираме модел с анкета
    4.След като се избере вече модела,обявам дата за начало
    5.Готовите работи ще ги слагаме в отделна тема
    6.И пак с анкета ще се обяви победител

    Не е задължително да се подменят всичките цветове,може определени,може и цялостно ,въпрос на собствена преценка."

    След като сме си изработили гобленчето към него ще добавим малко подаръче и готово.Модела ще е един и същ няма да има сърдити защото ще е избран от нас.
    Какво мислите да си направим 2 игри в 1

  6. #36

    Подразбиране

    може. не е лоша идеята. аз съм ЗА!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  7. #37

    Подразбиране

    Аз не разбрах, кой на кого изпраща? Или просто се шият нещата и след избирането на победител си остават за нас?

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Аз не разбрах, кой на кого изпраща? Или просто се шият нещата и след избирането на победител си остават за нас?
    Не няма да има победител,Просо ще използваме идеята на играта с цветовете.Ще си имаме предварително избрани другарчета и след като завършим играта с цветове ,ще си изпратим гоблена на другарчето което ни се е поднало,надявам се да съм обяснила правилно

  9. #39

    Подразбиране

    Много ми харесва идеята на jiviАко се намерят желаещи съм "за"!

  10. #40

    Подразбиране

    Mомичета в пост 24 дадох същата идея и се радвам ,че идеята ви допада-хем моделите ще са приблизителни по размер,а ще е интересно да се види всеки как ще ги ушие и оформи.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  11. #41

    Подразбиране

    ANIMONI,радвам се,че мислим еднакво.
    Съжалявам ,но не съм видяла,че си дала това предложение
    Но идеята наистина ми допада

  12. #42

    Подразбиране

    Цял живот контролирам спазването на правилата ,но когато става дума за игри си мисля , че правилата следва да се формулират много предпазливо-да дават възмжности за творчество.такива вече има-защо обсъждаме тогава?

  13. #43

    Подразбиране

    ANIMONI и jivi, тази игра вече сме я играли преди две години и имаше голям успех. Няма проблем да я организираме отново. Избирахме модели с гласуване, всеки си смени цветовете по желание, после гласувахме за победител и накрая си разменихме ушитите гобленчета. Само, че това не беше нито коледна, нито осмомартенска игра, беше си просто игра на цветовете.

  14. #44

    Подразбиране

    ANIMONI,харесва ми идеята ти от 24 пост.
    Един модел+различно оформление - това си е за конкурс.
    Но си мисля, че като си заявяваме участието за игра всеки да си напише предпочитанията - дали иска рамкиран, оформен като картичка, ключодържател, калъфи, торбички, несесери...
    Какво хоби има и т.н.
    Верно ,че има отделна тема за това, но по този начин се актуализира инфото.
    Оттук насетне всеки се съобразява с желанието на другарчето си.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз пък мисля, че правилата са съвсем ясни - бродерия на дадената тема /Коледа, Великден или нещо лятно/ и добавяне към нея на някакво подаръче свързано с нашето хоби например- ръчно направена и бродирана играчка,панама,конци,игли, ножици, комплектовки и пр. Не виждам колко по ясни от това могат да бъдат, друг е въпроса, че не всяка записала се дама си прави труда да ги прочете. Наистина е редно да има лимит на сумата напр. 20 или 30 лв, но това е нещо, което може и с анкета да се реши. И накрая може би наистина някой трябва да пресява и да решава дали с дадена бродерия форумката би могла да вземе участие в играта.

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •