Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 53 от 53
  1. #46

    Подразбиране

    Аз също мисля,че правилата са много ясни,също така мисля,че няма нужда да се променят.А и в условоето на играта пише ,че оформянето и големината на бродерията са по наш избор

    "Ето условията към,които се придържаме,и които трябва да спазим за играта-
    1-Задължително бродерия изработена от вас на тема-Коледа,може да си го оформите,кой както иска,като картичка,гоблен,въобще кой каквото се сети и хареса.Големината и е по ваш избор."


    Но пак има разочаровани,значи нещо трябва да се измисли,дали да се определи размера на бродерията или нещо друго не знам,важното е тези игри да носят радост на участниците

  2. #47

    Подразбиране

    Май темата стана дълга и започнахме да се повтаряме с предложенията.
    Ще си стиснем ли ръцете, че сегашните правила остават, като добавим ограничения за размера и таван на допълнителния подарък? И може би да се снима само бродерията?
    А за играта на цветовете - тя може да си върви отделно, идеята също е много интересна Само да има кой да се занимава с организирането...

  3. #48

    Подразбиране

    Играта на цветовете върви отделно,има си време за нея,сега предстои осмомартенската,затова с цветовете,за сега не може да се направи
    И колкото и да се повторяме,за тия условия,аз ви казах,променям размера да е определен,и това е.И може и да се сложи краен срок за изпращане,ако не се спази от някой,автоматично го махам за следващата игра.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #49

    Подразбиране

    Четох, четох...мислих да не вземам отношение , но не се стърпях.И какво пак се стига до обсъжданията от миналата година.Тогава предложих да има минимален размер на бродерията, но...гласът ми беше глас в пустиня.А сега, най-върлите опоненти сега искат точно това.Защо ли?...И сега пак предлагам
    - да се определи размер приблизително 80(90)х120(150) бода.Това е съвсем нормално,според мен, за игра.Може да е оформен по различен начин.Да не се "изхвърляме" много.
    - а що се отнася до допълнителните подаръци си мисля, че не трябва да надвишават 10-тина лева и да не се показват.
    - задължително да има краен срок за изпращане.
    Всеки от нас може да си избродира голям гоблен , нали това все пак е общото, което ни събира.А целта на играта е да имаш спомен от твой съмишленик, човек,който макар и често само виртуално е твой приятел.
    А сега на всички пожелавам весело посрещане на Новата година, много щастие и любов в домовете ви и около вас,пожелавам ви и много време за любимото хоби, много нови и красиви гоблени изработени от вас за приятели и от приятели за вас и още много игри изпълнени само с много положителни емоции
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #50

    Подразбиране

    А не мислите ли че ако отпадне думата гоблен в играта, няма да ги има надскачанията?Просто по зададения празник да е картичка,престилка за вино,топка за елха,сърце,яйце и т.н.нещо дребно. Нали все пак става въпрос за изненада,а не някой да ти избродира гоблен?
    Весело посрещане на Новата година от мен!

  6. #51

    Подразбиране

    Макар че до тук съм участвала само в една игра,ще си позволя да изразя и аз мнение по темата. galina iv мисля, че тук не става въпрос за "надскачане" а за "недоскачане". Една едноцветна бродериика 50 бода за срок почти месец е меко казано несериозно На това в момента уча 10 годишната ми племенница и даже тя се справя мноооого по-бързо. Аз съм ЗА това да има минимален размер на гобленчето и абсолютно ЗА краен срок на изпращане .Това е и причината за съжаление да не участвам в игрите . За момента съм си у дома ,но не зная другия месец къде ще бъда Ужаса ми да разочаровам другарчето си от играта по причина невъзможност да ушия гобленчето или пък да не пристигне в определения срок ,е много по-голям от огромното ми желание да участвам .Само малко сигурност къде ще бъда месец март и веднага се включвам!А спомените от играта в която аз взех участие са повече от прекрасни!Използвам възможността да благодаря още веднъж на моето другарче sissak за прекрасния подарък който ми изпрати тогава!Благодаря !!! Весело прекарване на празника мили приятели! Много здраве щастие и късмет през Новата 2011 година!

  7. #52

    Подразбиране

    Светла Петрова:
    Ясно,кратко и обобщаващо повечето мнения!
    Весело прекарване на празника,момичета!

  8. #53

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз подкрепям казаното от Светла Петрова!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •