Благодаря Ви !!!!!!!


Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
за Венецията жалко ,че сме толкова далече искаше ми се да ги сравним на живо ,твоята оригинална и моята съчинена
как го ши на оригиналната тяхна панама или на друга ?
изцяло те подкрепям по отношение мнението ти за схемите на тази фирма тъй като ти ши и на рогоблен и гобленсет би ли направила сравнение между трите фирми и като се има предвид цените май на лука са доста приемливи като се има предвид че са с конци анхор
zhak , не го ших на тяхната панама , дават е за аида14 , но според мен е 16-ска , и за да излезе по големичък го уших на моя аида14 , така ,че си направих и ключ , понеже от някои цветове не ми стигнаха конците , за сравнение с гобленсет и рогоблен - техните гоблени са с румънски конци а на Luca са анхор и поне на Венеция схемата беше идеално почистена от ед.бодчета , одавна не съм попадала на такава схема , не се превземам , но в предишният си пост споменах ,че имах усещането ,че шия гоблен за начинаещи и в ценово отношение са по евтини от румънските .
Имам запланувани още два гоблена на тази фирма за шиене , живот и здраве поне един до края на годината може да ушия и тогава мога да правя по-вече изводи за техните гоблени