Страница 15 от 39 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 571
  1. #211

    Post

    Зимният гоблен е една малка бяла приказка...при липсата на жив сняг можеш да помечтаеш да си там, в дълбоките преспи, сгушен като врабчето, кацнало на голия клон...в толкова приятни мечти ме накара да потъна...
    Благодаря ти, Роси......
    В Коледните изненади ми допадна това, че на едно и също моделче променяш цветовете и се получават две различни гобленчена...много е сполучлива тази идея...и не само тя, а и кутията, която ми прилича на куфар, пълен с изненади...отваряш го и хоп, една по една започват да изскачат...имам усещането,че всички тези играчки и човечета ще оживеят.........като онези изрязани детски книжки с картинки, отваряш ги и всичко оживява...
    Сега си в нов етап от живота си, сменяйки местоживеенето си...три, четири месеца са дастатъчни...ще се адаптираш и ще влезеш в стария си ритъм...
    И тъй като винаги очаквам изненади в страничката ти, би ли задоволила любопитството ми за какво мечтаеш или вече си започнала да бродираш като по-голям проет имам предвид...???
    Съвсем заслужени......
    И много... ...затова, че си зарадвала толкова приятели с Коледни изненади...
    Редактирано от neonila : 19.12.2011 в 13:56.

  2. #212

    Подразбиране

    Винаги с удоволствие влизам в твоята страничка - нови идеи, перфектно изпълнение и много сърце при подготовката на подаръци!

  3. #213

    Подразбиране

    Наистина момичета голямо раздаващо се сърце. И аз когато вляза в страничката на Роси се зареждам и вдъхновявам от красоти и идеи. Аз съм щастливата притежателка на гобленчето с шейната на Дядо коледа. И докато бях в болнични очите ми бяха все в него - много му се радвах. Иконите с мъниста са прекрасни!
    Бъди здрава и щастлива, Роси!

  4. #214

    Подразбиране

    Красиви коледни подаръци си приготвила за близките ти
    Първата ти мънистена икона беше първата и на дъщеря ми, много е красива и за нея

  5. #215

    Подразбиране

    Момичета , благодаря от сърце за милите думи и позитивната енергия с която ме зареждате , на фона на Вашите красоти , моите бледнеят
    Лили , neonila , в момента нищо голямо не съм подхванала , до края на годината искам и ще опитам да ушия още една мънистена икона , януари трябва да се подготвя за играта ЧРД , и чак след това съм запланувала голямо предизвикателство за мен , но живот и здраве ,като го започна ,ще Ви го покажа , за да ме стимулирате , понеже е по кошмарно за шиене от лебедите ,които завърших благодарение на Вас.

    На всички пожелавам Весели празници и дядо Коледа да сбъдне всичките Ви мечти

  6. #216

    Подразбиране

    Последният ушит за тази година


    и рамкираните ми икони



    В този албум съм качвала всичко което съм започвала и довършвала през 2011 г. http://rosiko.snimka.bg/tapestries/u...61339.22774171

  7. #217

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени в много стилни рамки

  8. #218

    Подразбиране

    Еееее Роси, речено- сторено, успя да е завършиш. Много е хубава, а рамките много сполучливо подбрани.

  9. #219

  10. #220

    Подразбиране

    Благодаря Ви момичета , Весело посрещане на Новата година

  11. #221

    Подразбиране

    независимо от всички промени в живота ти добре си се потрудила през 2011 от цялото си сърце ти пожелавам през 2012 преди всичко да си здрава да имаш време и възможност да сътвориш още много красоти
    наздраве
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #222

  13. #223

    Подразбиране

    Благодаря Ви от сърце мили приятелки , за стимула и вдъхновението с което ме зареждахте през изминалата година
    Бъдете живи и здрави


  14. #224

    Подразбиране

    още топличко , нищо и никакво гобленче , мърлява го почти месец


  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    страхотен е ще си посне добре с моята все още недовършена айфелова кула-едни контури се шият вече втора година но сами не искат да се ушият - -
    Роси на коя фирма е разработката и труден за шиене ли е или от липса на време те е забавил ?

Страница 15 от 39 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •