Страница 20 от 39 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 571
  1. #286

    Подразбиране

    Благодаря Ви ,че надникнахте тук и написахте мнението си което много ,много ценя , сигурно се повтарям ,но Вашето мнение ме стимулира
    Жели , нищо не е предвидено за мен от тази серия , имам достатъчно виликденски красоти от приятели от предишни години , които ще ми красят домът за празника .
    Светле , това е което направих за Великден го ших за два месеца , при предишният ми ритъм е около 1/4 от обема което което правех , но ..... не може само да се шие , има и други приоритети в живота ни .

  2. #287

    Подразбиране

    Много на брой и много красиви подаръци!!!

  3. #288

    Подразбиране

    какво да кажа-красота!

  4. #289

    Подразбиране

    Срещу теб да тичам не мога да те стигна.Разкошни великденски красоти!

  5. #290

    Подразбиране

    Роси , невероятни подаръци си приготвила имаш златни ръце и благородно сърце

  6. #291

    Подразбиране

    Понеже няма темичка за великденските подаръци тази година , слагам тук моите , които получих от приятелки по хоби , от Марji , topcheva , darma_rz , zhak

    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-igl3

    Момичета ,много Ви благодаря , много , много Ви ценя всички
    Желая Ви прекрасни мигове през тези светли дни

  7. #292

    Подразбиране

    Едно корабче на Luca - S от мен , успях и да го рамкирам


    и мънистената ми тераса ,която ми е подарък от играта Рожден ден от Вени и Съни

  8. #293

    Smile

    Страхотни са,
    Особено терасата, очите ми останаха в нея......

  9. #294

    Подразбиране

    не си само почивала а и боцкала -много хубаво е станало корабчето и рамката му много подхожда ,за тераската просто не мога да повярвам че е манистена но тези манисти явно вече са ти слабост

  10. #295

    Подразбиране

    Божеее, красота ... гледам, гледам, очите ми изтекоха ... ЕВАЛА!!! Разгледах всички гоблени и направо съм в шок ... Дано да мога и аз да си направя такава колекция!

  11. #296

    Подразбиране

    did_tag , zhak , noneto_u , БЛАГОДАРЯ Ви , че отделихте от времето си и оставихте мнението си в страничката ми

  12. #297
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Страхотни неща си сътворила,поздравления! Мен много ми хареса кораба,но и терасата е много красива и свежа!

  13. #298

  14. #299

    Подразбиране

    красота корабчето е невероятно и много подходяща рамка
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Ау, Роси, тераската е прелестна. Я подгрявай кафенцето, а пък аз ще мина да взема Сънито и идваме. Тъкмо ще се поразходим и по море с корабчето.

Страница 20 от 39 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •