Страница 23 от 39 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 571
  1. #331

    Подразбиране

    Благодаря нa всички !!!

    Малко есенен полъх

    Редактирано от rositsa : 30.08.2012 в 21:20.

  2. #332

    Подразбиране

    Поредната красота в твоята страничка. Поздравления. Каква е дантелата на тия тишлайфери

  3. #333

    Подразбиране

    обърнала си възглавницата наистина така е по-добре третата ще е още по-хубава вече стана спец
    предполагам че пак са за подарък кой ли ще е късметлията ?

  4. #334

    Подразбиране

    Тези възглавнички с гъбки са много сладки! А розичките с грозденцето са върха!
    Поздравления, Роси!

  5. #335

    Подразбиране

    Росе, изумена съм от красотите, които показваш напоследък. Много стилни и красиви. Възглавничките си пасват чудесно в комплект. Не знам дали са твое хрумване или си ги видяла отнякъде, но те поздравявам от сърце!

  6. #336

    Подразбиране

    Възглавничките са много сладки и добре оформени, а за грозденцето какво да кажа...............голяма красота! Браво, Роси!

  7. #337

    Подразбиране

    Мили момичета , благодаря ви че отделихте от времето си за да оставите мнението си в моята темичка , а то е много ценно за мен

    ebn , дантелките си ги купувам на метраж , така и не се научих да плета на една кука .
    Жели и аз втората възглавничка си я харесвам повече от първата , но няма да шия трета от есенната серия , след като довърша жълтите розички които шия в момента ще започна да се подготвям за Коледа , доста идеики ми се въртят в главата , а възглавничките няма да са за подарък , оставям ги за мен , с тези есенни цветове ми създават някакъв особен уют в моята стая , но тишлаифера е предназначен за подарък , през септември ще отлети от мен
    Manini , радвам се ,че ти харесват моите неща
    Маржи , не бях правила възглавнички досега и ми се прави вече нещо по различно и практично от гоблени , те вече са ми в излишек , а знаеш каква краста е хобито ни .
    Дани , радвам се ,че точно на теб най много ти харесва гроздето

  8. #338

  9. #339

    Подразбиране

    Благодаря Веси

  10. #340

    Подразбиране

    Роси,както винаги много идейна и само красоти в твоята страничка - и тишлайферите и възглавничките са прекрасни

  11. #341

    Подразбиране

    Роси, чудесни нови неща си показала. Да знаеш, че ще си крадна някоя идейка.

  12. #342

    Подразбиране

    Дари , Вени , радвам се че Ви харесват моите идеи
    Вени , ласкаш ме , като знам какъв майстор си

  13. #343

    Подразбиране

    Роси, точно в това е майсторлъка - винаги да търсиш нови предизвикателства.

  14. #344

    Подразбиране

    Розичките ми вече са в рамки


    зимният пейзаж на Лука шит миналата година , вече е облечен



    и едно подаръче за приятелка


  15. #345

    Подразбиране

    Реклама:
    честити нови премени , Роси тази приятелка много е хвърката

Страница 23 от 39 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •