Страница 34 от 39 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследенПоследен
Показване на 496 до 510 от 571
  1. #496

    Подразбиране

    Роси, изби рибата пак

    От хубави по, най-..........
    Ама Пермина е многооооооооо як. Това да не е нова серия с колички или нещо бъркам?

  2. #497

    Подразбиране

    Изразът "малко непоказани неща" е неправилен. Верният е "много непоказани неща" Както и очаквах, с твоята продуктивност никой не може да се състезава. Всичко ти се е получило. Като експерт във възглавничките няма как да не ти се напасне нещо, тя просто е възхитителна! А мънистената икона...то не е икона, то е някакво бижу! Снимката показва всяко камъче по нея. Браво!

  3. #498

    Подразбиране

    Благодаря
    Диди , май не е много нова тази серия на Пермин , струва ми се ,че има по нови от този род , аз само едничко от шесте направих


    Светле , май ми писнаха толкова години големи гоблени и се усещам ,че в последните години минавам на по практични бродерийки , които се правят по бързо , то вече няма място по стените , мънистената икона и аз много си я харесвах , даже си я осветих и закачих на работата , но я харесаха и я подарих .

  4. #499

    Подразбиране

    Винаги , когато имам възможност надничам в страничката ти ! Някак си ми действа зареждащо! Благодаря ти ! Всеки един детаил изпипан с голяма прецизност, прекрасно подбрани рамки! Възглавниците прекрасно оформени! Поклон пред огромния труд Бъди жива и здрава Роси и ни радвай и занапред !

  5. #500

    Подразбиране

    Малко лятно настроение от мен :




  6. #501

    Подразбиране

    и още една чанта





  7. #502

    Подразбиране

    и за десерт оставих едно фарче на Пермин което много си харесвам



  8. #503

    Подразбиране

    Леле, Роси , големи красотички! А чантите направо са върхът! Предполагам ,че и тях сама си ги шила или са готови?

  9. #504

    Подразбиране

    Благодаря адашче , чантите едната е готова и само е монтирана бродерията ,а другата е плод на фантазията ми )))

  10. #505

    Подразбиране

    Роси сериозно попълнение,лятото ти действа чудесно!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #506

    Red face

    Благодаря Марианче , и аз си се чудя , толкова летни неща накуп май не съм правила досега , дано ги харесат и новите им притежатели , всичко съм предвидила за подъръчета през следващите два месеца без гобленчето с фарът

  12. #507

    Подразбиране

    Хубавички нещица и доста морски. Да, и както казваш, практични, и не се и съмнявам, че са за подаръци, то ти си подаръчен магазин.

  13. #508

    Подразбиране

    Браво,страничката ти е препълнена и все хубави неща!

  14. #509

    Подразбиране

    някой нещица които са подарени вече но не съм ги качвала тук



  15. #510

    Подразбиране

    Реклама:
    и коледното ми ботушче от анонимният конкурс


Страница 34 от 39 ПърваПърва ... 243233343536 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •