Страница 5 от 36 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 571

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Възхитена съм от Хаеда! Браво на дъщеричката. И твоите нови попълнения, прекрасни както винаги.

  2. #2

    Smile

    Както винаги - прекрасни неща

  3. #3

    Post

    Роси, днес разгледах последните сътворени от теб и дъщеря ти гоблени...малко е да кажа, че съм впечатлена...поздравявам те за избора на моделите...рамките и оформлението също много ми харесаха...особено рамката на иконата на Солария...а за бързината, с която бродираш момичетата са казали всичко...с две думи, възхитена съм...продължавай в този дух и с такъв ентусиазъм...
    До сега не съм оставяла мнението си, но често разглеждам страничката ти. Благодаря за радостта, удоволствието и насладата, които оставиха у мен творенията ти... ...

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления на дъщеря ти за красивия и труден гоблен. Поздравления и на теб, защото и за малките гоблени има място под слънцето.

  5. #5

    Подразбиране

    Не е в унисон със сезона , но ми попадна пред погледа и го уших



  6. #6

    Подразбиране

    Лелееееееееееее кога успя бе жена.Много е готино.
    Роси ако го имаш на компа били го изпратила на мен.

  7. #7

    Подразбиране

    Много е хубав и оригинален

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Е много хубав! Браво! А за Хаед искренно се възхищавам на смелостта въобще да се започне, камо ли да се стигне до края!

  10. #10

    Подразбиране

    не се учудвам от бързината ти вече ако не се появи нещо почвам да се притеснявам
    много е хубав на тонирана панама ли го ши ?

  11. #11

    Подразбиране

    Много е хубаво новотот ти творение!Чак ми се допи вино!И е с толкова свежи цветове. Дали няма да е нахално и аз да помоля за схемичката?

  12. #12

    Подразбиране

    Роси, чуден е! Моята слабост гроздето и виното. Оставих го на десктопа да му се любувам. Дали ще мога и аз да се наредя за схемичката?

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Роси и наздраве! Точно сега е сезона за червеното винце. Взимам мезенце и идвам да пийнем
    малко сме далече.

  15. #15

    Подразбиране

    отдавна съм му хвърлила око на този вервако но сега като го видях ушит колко е сполучлив няма да се колебая за да го ушия -много ми е любопитно какво ще направиш за великден с нетърпение ще чакам

Страница 5 от 36 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •