Страница 5 от 39 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 571
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    В рамка Рогоблена е още по-красив ( ако това е възможно, разбира се) . А за яйчицата, вече си станала професионалист, разкошни са . Но най-много ме впечатли кутията, това някаква специална кутия за монтиране на бродерия ли е, и от къде се намират такива ?
    m_rija , кутията купих от Джъмбо , капакът и е пригоден за снимка , и лесно се пъха бродериика .

    Благодаря на всички за прекрасните отзиви , Лили а на теб за прекрасните пожелания

  2. #62

    Подразбиране

    HAET -а на дъщеря ми изпран и изгладен ,
    лице и гръб



    следват малко мой , които бледнеят пред този , но да Ви ги покажа ......

  3. #63

    Подразбиране

    Една икона , за която благодаря на Маржи



    няколко великденски зайчета



    и готвача в рамка


  4. #64

    Подразбиране

    Роси,твоята страничка ще се пръсне по шевовете от великденски красотиВсичко избродирано е перфектно,а гоблена на щерката е -върхътЗлатни ръце имаш,а аз винаги съм се възхищавала на всичко сътворено от теб
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  5. #65

    Подразбиране

    Роси, гобленът на дъщеря ти е наистина изумителен. А твоите нови великденски попълнения и този чаровен готвач носят толкова настроение. Особено се зарадвах да видя иконата вече ушита.

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    Роси, в лицето на дъщеря ти имаш не само достоен наследник, но и сериозна конкуренция
    А сега - без шега - и двете сте невероятни- такова количество красоти сте сътворили, че не знам някой друг дали ще може да ви стигне и за пет живота

  8. #68

    Подразбиране

    Фен съм на Хаед и наблюдавах етапите в "Хаед" темата на произведението на дъщеря ти. Честито и голямо БРАВО! Едно не мога да разбера, как успявате да докарате този гръб, още повече на Хаед Има опасност да объркат лицето когато ти го рамкирват и да ти го сложат наопъки Някой беше споделил преди време за такъв случай, така че много хубаво не винаги е на хубаво, да знаеш

  9. #69

    Подразбиране

    Възхитена съм от Хаеда! Браво на дъщеричката. И твоите нови попълнения, прекрасни както винаги.

  10. #70

    Smile

    Както винаги - прекрасни неща

  11. #71

    Post

    Роси, днес разгледах последните сътворени от теб и дъщеря ти гоблени...малко е да кажа, че съм впечатлена...поздравявам те за избора на моделите...рамките и оформлението също много ми харесаха...особено рамката на иконата на Солария...а за бързината, с която бродираш момичетата са казали всичко...с две думи, възхитена съм...продължавай в този дух и с такъв ентусиазъм...
    До сега не съм оставяла мнението си, но често разглеждам страничката ти. Благодаря за радостта, удоволствието и насладата, които оставиха у мен творенията ти... ...

  12. #72

    Подразбиране

    Поздравления на дъщеря ти за красивия и труден гоблен. Поздравления и на теб, защото и за малките гоблени има място под слънцето.

  13. #73

    Подразбиране

    Не е в унисон със сезона , но ми попадна пред погледа и го уших



  14. #74

    Подразбиране

    Лелееееееееееее кога успя бе жена.Много е готино.
    Роси ако го имаш на компа били го изпратила на мен.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е хубав и оригинален

Страница 5 от 39 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •