Страница 6 от 39 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 571
  1. #76

    Подразбиране

    не се учудвам от бързината ти вече ако не се появи нещо почвам да се притеснявам
    много е хубав на тонирана панама ли го ши ?

  2. #77

    Подразбиране

    Много е хубаво новотот ти творение!Чак ми се допи вино!И е с толкова свежи цветове. Дали няма да е нахално и аз да помоля за схемичката?

  3. #78

    Подразбиране

    Роси, чуден е! Моята слабост гроздето и виното. Оставих го на десктопа да му се любувам. Дали ще мога и аз да се наредя за схемичката?

  4. #79

  5. #80

    Smile

    Чудесен
    Виното е добра идея за загряване в този студ......

  6. #81

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jordanova_l Виж мнение
    Ти на работа ходиш ли?
    И на работа ходя , даже нямам време да си изчистя старите отпуски от минали години , шия само вечер , но това натюрмортче се оказа много приятно за шиене , въпреки 45-те си цвята .
    zhak , на тонирана панама е , Аида 14 .
    На всички погледнали тук

  7. #82

    Post

    Роси, гобленът може да не е в унисон със сезона, но сега е времето за срещи с приятели на сладки приказки и чаша червено вино...да си призная настроението ми се подобри...виждам, че не само аз, но и момичетата са запленени от модела, който си избрала...както винаги, право в десетката...приеми моите ... ... ...
    Редактирано от neonila : 28.02.2011 в 18:11.

  8. #83

  9. #84

    Подразбиране

    Роси и наздраве! Точно сега е сезона за червеното винце. Взимам мезенце и идвам да пийнем
    малко сме далече.

  10. #85

    Подразбиране

    Е много хубав! Браво! А за Хаед искренно се възхищавам на смелостта въобще да се започне, камо ли да се стигне до края!

  11. #86

    Подразбиране

    Малко лятно настроение на VERVACO от мен.



    и два рамкирани




    Това за сега , започвам да се готвя за Великден , че другарчето което ми се е паднало така ме респектира и трябва да не го разочаровам , вече реших с какво да го изненадам и от тази вечер започвам

  12. #87

    Подразбиране

    ЕЕЕЕЕЕ Роси ти направо ме разби.От къде намери тези красоти.И само ме провокираш с тези красоти ама ще захвърля боженци да знаеш.Много е красиво новото ти гобленче
    Сега няма да те тормозя но пак ще ни го пратиш.Мале колко съм нахална.
    Но те обичам

  13. #88

    Подразбиране

    отдавна съм му хвърлила око на този вервако но сега като го видях ушит колко е сполучлив няма да се колебая за да го ушия -много ми е любопитно какво ще направиш за великден с нетърпение ще чакам

  14. #89

    Подразбиране

    Е, това е много красиво! Браво! След дългата зима малко лятно настроение не е излишно.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    "...че другарчето което ми се е паднало така ме респектира и трябва да не го разочаровам ..." Росиии,малко са във форума тези дето могат да респектират така ,както ти го правиш.Повечето като мен показваткато мен дреболийки и ги шием по доста време.Много е красив и новият ти гоблен,нос тази тиква по ми наприличва на есенно настроение-каквото и да е настроението е страхотно и зарежда положително с тези ярки цветове.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 6 от 39 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •