Страница 1 от 39 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 571
  1. #1

    Подразбиране Нашите малки и големи гоблени и гобленчета



    Добре дошли в новата ни темичка ,старата вече е над 37 сраници и началото на новата година е време за нова , в нея ще качваме всичко ново от мен и дащеря ми elito_willa.

    В snimka.bg съм качила всичко което сме ушили до сега , с изключение на няколко подарени доста одавна които не можем да възтановим.
    http://rosiko.snimka.bg/tapestries/u...10412.21932621

    Ето и първият готов за тази година - Света Богородица Умиление


  2. #2

    Подразбиране

    Уауууууууу как само започваш годината. Невероятно красив гоблен предполагам разработка на Солария. Пожелавам ти спокойствие, здраве и увереност да носи в твоя дом.
    zeza_v@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Красота,красота,Страхотна колекция

  4. #4

    Подразбиране

    Чудесно начало на годината, Роси! Иконата е прелестна. Пожелавам ти скоро да запълниш и страничките на новата тема!

  5. #5

    Подразбиране

    Страхотно начало на годината и на темата!!! Бях сигурна, че ще успееш да го завършиш! Нека тази икона закриля теб, дома ти и близките ти хора!!! Желая успех във всичко и през новата 2011 година!

  6. #6

    Подразбиране

    Наистина страхотно начало на годината и на темата. Нека тази икона закриля дома ти и да ти донесе много успехи

  7. #7

    Подразбиране

    Ми запитай се защо ти е толкова много страници старата темичка-щото си много производителна и то все красоти.Ето и новата я почваш така-чак комплекси ми избиват.Тя годината още не започнала и хоп-Росито с поредната красота.Пък и сте 2 в 1
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  8. #8

    Подразбиране

    Чудесно начало на новата годинаДано до каря на тази година да си запълниш новата страничка с много красоти

  9. #9

    Подразбиране

    Красива икона, дано закриля цялото ви семейство през новата година!

  10. #10

    Подразбиране

    Все така да ти върви


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Невероятна е станала иконата, Роси! И успя да я завършиш толкова скоростно, че чак ти завиждам!

  13. #13

    Подразбиране

    Разкошна колекция! А иконата е наистина добро начало за една Нова година!

  14. #14

    Подразбиране

    Преизпълнение на плана

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря на всички за прекрасните пожелания ,
    Желая на всички много здраве и творчески успехи през новата година !
    След Солария , VERVACO е като песен ......


Страница 1 от 39 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •