Страница 33 от 39 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 571
  1. #481

    Подразбиране

    Благодаря на всички
    Марийче , нямаш грижа , котето е много лесно , за няколко вечери е готово

  2. #482

    Подразбиране

    Понаглеждам те в фейса, ама тук - събрани на едно всичките ти хубавини - действат подтискащо и за моето самочувствие Като гледам възглавниците ти и сериозно се замислям и аз да спретна една -много са хубави............

  3. #483

    Подразбиране

    Леле, мале, колко нещо, какви чудесии! Просто нямам думи да изразя възхищението си. Ма, то кое по-напред да хвалиш? Не стига, че ни засрами отвсякъде, ами и казваш, че си била запланувала още много неща за които не ти било стигнало времето. Момиче, то за теб понятието време не съществува. Ти извън всички срокове си се справила перфектно с всичко, което си започнала. Като си ги метнала от края на миналата година, та до днес. То са коледни, то са зимни, то са пролетни, то са великденски. Страшна си! А за възлавничките да не говорим. Вече официално те провъзгласявам за главен експерт по възглавниците. Всички са оригинални, красиви, изпипани. Ако не се раздаваше толкова като Дядо Коледа, щеще да си сменяш възлавничките тематично за всеки повод и празник. Впечатлена съм. Браво! и понеже като повечето гобленарки съм мазохист, сега ще те следя внимателно какво и за колко време ти се получава, за да продължа да се срамувам. Ха-ха.

  4. #484

    Подразбиране

    Благодаря !!!
    Аз май съм като обущарят който ходи със скъсани обувки , една възглавничка от моите нямам в къщи

  5. #485

    Подразбиране

    А-а-а-а, веднага да се поправиш! Започни една вече само за себе си! И показвай!

  6. #486

    Подразбиране

    Изключително красива страничка. Като гледам и аз моето самочувствие спада. Поздравления ! Само здраве да е !

  7. #487

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rositsa Виж мнение
    Време е да си раздвижа малко темичката .
    Подаръчета за приятели


    този гоблен е уникално красив! Поздравления
    Може ли малко информация - на коя фирма е, с какви бодове е шит и може ли да се намери схема и ключ?

  8. #488

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    този гоблен е уникално красив! Поздравления
    Може ли малко информация - на коя фирма е, с какви бодове е шит и може ли да се намери схема и ключ?
    Гобленът е по картина на американският художник Kim Norlien (Ким Норлиен) , схемата е пълен прогон , пълно е с единични и неизчистени бодчета ,шила съм го на 18 каунт с полукръсче 3 ката, още се чудя с какъв акъл го започнах , на няколко пъти ми идваше да го захвърля , но го завърших от инат понеже беше за конкурсът на Ния , честно казано и аз не очаквах такъв резултат , като се прибера от работа ще ти метна схемата , понеже ми е на комютъра в къщи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #489

    Подразбиране

    Последни великденски

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #490

    Подразбиране

    Големи красотички!!!

  11. #491

    Подразбиране

    Малко непоказани нещица от мен , сътворени от Великден до сега :

    Две престилчици за подарък


  12. #492

    Подразбиране

    мънистена икона и натюрморт :


    едно книгоразделителче

    тишлаифер с макчета

  13. #493

    Подразбиране

    и..... една красива бродериика която ми е подарък за Великден от Желка и аз я сглобих на възглавничка която си е за мен този път )) трябваше да впрегна малко въображението си , за да се напаснат бродерията на основата с която разполагам , мисля ,че добре се получи


  14. #494

    Подразбиране

    една миниатюрка на Пермин


  15. #495

    Подразбиране

    Реклама:
    Възглавничката ти е станала страхотна !!!!

Страница 33 от 39 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •