Страница 11 от 39 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 571
  1. #151

    Подразбиране

    Леврона е прекрасен!Заслужавал си е нервите и единичните бодчета.

  2. #152

    Подразбиране /

    Започвам да се влюбвам в тази Венеция-толкова нежни цветове,като истинска е!А за Леврона думите са излишни.Такова произведение на изкуството си е заслужавало всеки един изстрадал единичен бод!Такава красота иска жертви.Уникален е!!!

  3. #153

    Подразбиране

    Както винаги - перфектен избор на сюжет и страхотно изпълнение!!! На тази Венеция отдавна и се каня и аз, но наистина ще е по-добре да е оригинална комплектовка. Още веднъж - браво, Роси!!!

  4. #154

    Подразбиране

    Роси останах с отворена уста да знаеш.Кога успя да избоцкаш и Венеция.Нямам думи за скоростта на шиене.Много е красива.За Леврона няма да казвам нищо.Уникат.

  5. #155

    Подразбиране

    Отново прекрасен гоблен в твоята страничка!Ама ти си неуморна-след Леврона очаквах да си дадеш почивка, но явно си мазохист.Моите поздравления!

  6. #156

    Подразбиране

    за Венецията жалко ,че сме толкова далече искаше ми се да ги сравним на живо ,твоята оригинална и моята съчинена
    как го ши на оригиналната тяхна панама или на друга ?
    изцяло те подкрепям по отношение мнението ти за схемите на тази фирма тъй като ти ши и на рогоблен и гобленсет би ли направила сравнение между трите фирми и като се има предвид цените май на лука са доста приемливи като се има предвид че са с конци анхор

  7. #157

    Подразбиране

    Благодаря Ви !!!!!!!


    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    за Венецията жалко ,че сме толкова далече искаше ми се да ги сравним на живо ,твоята оригинална и моята съчинена
    как го ши на оригиналната тяхна панама или на друга ?
    изцяло те подкрепям по отношение мнението ти за схемите на тази фирма тъй като ти ши и на рогоблен и гобленсет би ли направила сравнение между трите фирми и като се има предвид цените май на лука са доста приемливи като се има предвид че са с конци анхор
    zhak , не го ших на тяхната панама , дават е за аида14 , но според мен е 16-ска , и за да излезе по големичък го уших на моя аида14 , така ,че си направих и ключ , понеже от някои цветове не ми стигнаха конците , за сравнение с гобленсет и рогоблен - техните гоблени са с румънски конци а на Luca са анхор и поне на Венеция схемата беше идеално почистена от ед.бодчета , одавна не съм попадала на такава схема , не се превземам , но в предишният си пост споменах ,че имах усещането ,че шия гоблен за начинаещи и в ценово отношение са по евтини от румънските .
    Имам запланувани още два гоблена на тази фирма за шиене , живот и здраве поне един до края на годината може да ушия и тогава мога да правя по-вече изводи за техните гоблени

  8. #158

    Подразбиране

    Роси, разгледах цялата ви колекция от ушити красоти! Изумена съм колко много гоблени сте изработили ти и дъщеря ти! Браво!

  9. #159

    Подразбиране

    И двата са прекрасни, но Венецията някак си ми взе очите

  10. #160

    Подразбиране

    Роси,поздравявам те за поредната красота.Венецията е прекрасна,а за Леврона просто думи не остават-великолепен е.Очаквам до седмица-две да видя отново нещо ново и майсторски изработено.
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  11. #161

    Подразбиране

    Още веднъж благодаря на Всички , които отделихте време и разгледахте страничката ни


    Мънистената Есен от дъщеря ми , а на моята мънистена икона още не може да и дойде редът.



    и да си кача в страничката рамкирана Венеция


  12. #162

    Подразбиране

    изпревари ме да я рамкираш станала е много хубава , аз чакам Оля да донесе новата и като я ушия тогава ще видя коя ще си оставя за мен за да я рамкирам -какво почна или вече го свърши ?

  13. #163

    Подразбиране

    Истинско удоволствие е за мен да надниквам в тази страничка. Поздравления на двете - майка и дъщеря, за прекрасните нови попълнения. Росе, изборът ти на рамка за Венеция е перфектен.

  14. #164

    Подразбиране

    Есента е прекрасна, а рамката на Венеция, сякаш е правена специално за нея.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    изпревари ме да я рамкираш станала е много хубава , аз чакам Оля да донесе новата и като я ушия тогава ще видя коя ще си оставя за мен за да я рамкирам -какво почна или вече го свърши ?
    Желка , малко ме надценяваш , след Венеция започнах гоблен пак на Luca-s , но е доста големичък , а и напоследък другите ангажименти ми се поувеличиха , което значи ,че до края на август със сигурност нама да го ушия

    За всички които посетихте страничката ни

Страница 11 от 39 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •