Страница 3 от 39 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 571
  1. #31

    Подразбиране

    И двата гоблена са прелестни! Браво, Роси!

  2. #32

    Подразбиране

    Рогоблена ми готов


    http://rosiko.snimka.bg/tapestries/u...61339.22335127

    Първият ми опит със сериопорени фигурки , първото със зайчето не стана много хубаво , но със всяко следващо усвоявах техниката по -добре , голямо удоволствие са



    и една Молитва за дома , която след като се рамкира ще бъде подарена


  3. #33

    Подразбиране

    Чудесен е станал-моите поздравления!Много хубави цветове и прекрасно изпълнение!Иска ми се да го видя и в рамка......любопитна съм какъв ще е избора ти.И аз шия една подобна шарения и знам колко трудно се работят цветя.За това искренно ти свалям шапка ,че си приключила.

  4. #34

    Подразбиране


    Е, не мога повече... Роси, ума ми не го побира, кога успяваш да свършиш всичко! За теб денонощието да не е 48 часа? Толкова красота и с такава скорост .... А и стириопорените фигурки са голяма зараза, нали?

  5. #35

    Подразбиране

    Ауууу прелест, ама майсторът си е майстор! Много красив и сполучлив е станал Рогобленът успяла си така да подбереш цветовете, че не личи изобщо до къде са тези от оригиналната комплектовка и от къде продължението - възхищавам се от усета и майсторството ти. Яйчицата също са много сладки - тези играчки са забавни за изработка, не се и съмнявам, че всяко следващо ще е по-хубаво и по-хубаво.

  6. #36

    Подразбиране

    След тези хубави думи на kara 52 няма какво да добавя, освен своето възхищение. Всичко, което си показала, е прекрасно. Поздравления за първите опити с яйцата - много са сполучливи.

  7. #37

    Подразбиране

    Последният пейзаж се е получил прекрасно! Честито!

  8. #38

    Подразбиране

    Нямам думи за Рогоблена! Жесток е!!!Поздравления, а и доста бързо го уши!
    Яйчицата и те не отстъпват
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  9. #39

    Подразбиране

    Благодаря на всечки за прекрасните отзиви ,

  10. #40

    Подразбиране

    поздравление , станал е разкошен рогоблена -сериозно ще си помисля и аз да го ушия но пусто все времето не ни стига- и кога успя и за великден да помислиш аз все още не се решавам да направя нещо от стериопор ще се радвам на вашите

  11. #41

    Подразбиране

    Роси, прощавай ама има нещо нередно там във Видин.
    Божествена икона със прелестен пейзаж, супер сладко бебе, че и зайци и кокошки в комплект. Всичко това за толкова малко време. Хм, хм, взех да се замислям- ами аз съм супер мързел...
    А сега сериозно- твоя труд е достоен за уважение.

  12. #42

    Подразбиране

    Роси плачещета върба е прекрасна.Не знам как го правят ромънците но гоблените им са прекрасни.Браво за изпълнението.

  13. #43

    Подразбиране

    Прекрасни и майсторски и зработени!

  14. #44

    Подразбиране

    Браво, Роси! Рогоблена е прекрасен. А до Великден има толкова много време, че кой знае още колко яйчица ще се появят изпод твоите златни ръчички.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    За теб денонощието да не е 48 часа? Толкова красота и с такава скорост .... Явно не съм единствената с такива подозрения.Роси,Рогоблена е невероятно красив,живописен/не знам кои са най-подходящите думи/.А и великденската подготовка е повече от сполучлива.Какво ли да очакваме следващият път.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 3 от 39 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •