Показване на 1 до 9 от 9

Тема: Podarak za mama

  1. #1

    Exclamation Podarak za mama

    Vse se pazq da ne vi tormozq s moqta latinica,no naistina ste mi nujni momicheta.Az sam ot malko gradche,kadeto nqma nikakvi magazini za gobleni i za vsqko nezhto trqbva da hodq do grada,a ne vinagi moga...Che taka de,da mina po sashtestvo,mama april mesec ima rojden den i iskam da i podanq ushita ot men ikona,zashtoto v momenta shiq bogorodica i tq mn q haresva.Pregledah sumati i saitove za porachka...ama mn soleni izluzat,za tova shte vi pomolq,ako nqkoi ima shema na mn hubava ikona,ne mn golqma da mi pishe na Ls.Ili prosto da me posavetvate za firma i konkreten goblen...mn shte sam vi blagodarna ako mi pomognete....Ako li ne,shte i podarq komplektovka za da si q ushie sama....,vapreki che hich ne mi se iska

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей!В момента само аз май не съм заспала и мога да ти дам някакъв отговор!Ето ти линк да поразгледаш малко икони и да се спреш на някоя ,може и да има и схема!

    http://club.osinka.ru/topic-10781

    Аз по принцип не обичам да шия религиозни гоблени и за това не мога да ти дам друга информация!Виждам че си от Николаево,това до Плевен ли !

    Икони да искаш ,но все пак трябва да ни насочиш какви предпочиташ!?Покажи и това което шиеш за да имаме на
    представа какво търсиш!

  3. #3

    Подразбиране

    shiq tova ama e mn golqma a az nqmam tolkova mn vreme...a tazi mi e mn svidna da i q podarq zashtoto se trudq nad neq dve godini(s golqmo prekasvane de...)v nikolaevo do stara zagora sam...blizo e no edno hodene e 20 lv....a moga da si gi spestq za konci,nali...

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране ..

    Помисли си все пак-това е майка ти!Няма ли да е хубаво да подариш нещо,което ти е много скъпо за много скъп човек?
    Тя ще го оцени

  6. #6

    Подразбиране ,,

    Цитат Първоначално написано от mechenceto66 Виж мнение
    Vse se pazq da ne vi tormozq s moqta latinica,no naistina ste mi nujni momicheta.Az sam ot malko gradche,kadeto nqma nikakvi magazini za gobleni i za vsqko nezhto trqbva da hodq do grada,a ne vinagi moga...Che taka de,da mina po sashtestvo,mama april mesec ima rojden den i iskam da i podanq ushita ot men ikona,zashtoto v momenta shiq bogorodica i tq mn q haresva.Pregledah sumati i saitove za porachka...ama mn soleni izluzat,za tova shte vi pomolq,ako nqkoi ima shema na mn hubava ikona,ne mn golqma da mi pishe na Ls.Ili prosto da me posavetvate za firma i konkreten goblen...mn shte sam vi blagodarna ako mi pomognete....Ako li ne,shte i podarq komplektovka za da si q ushie sama....,vapreki che hich ne mi se iska
    имаш поща

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране


    ето го и подаръка за мама.От Галерия бродерия,започнах го с ариадна,23 цвята 12 на 14 1:1

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    много красив гоблен.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •