Показване на 1 до 5 от 5

Тема: ИЗМАМА

  1. #1

    Подразбиране ИЗМАМА

    Искам да ви запозная с поредната измама-получих писмо на мейла на англ.,преведох го с translator.Пишеше ми момиче от бежански лагер в Сенегал/Дакар/.Реших да и отговоря за разнообразие/нищо не ми костваше .Днес получих пак писмо,но превеждайки го видях ,че става въпрос за пари,много пари-разрових се в нета и се оказа ,че писмо с такъв текст са получили и други хора.тогава проверих в sinoptik какво е времето там и се оказа адска жега,а тя ми пише за студ.Посмях се хубаво и реших да се правя на наивна и да отговарям.А ето и превода на писмото:

    Как си тази сутрин? Как е нощта? Надявам се добре.
    Моя е малко студено тук в Дакар, Сенегал. В този лагер ние сме само позволено да излизат от лагера само в понеделник и петък от weeks.Its просто като един престой в затвора и аз се надявам от бога благодат и ще дойде тук скоро.

    Аз не разполагат с никакви роднини сега които аз мога да отида, всички мои роднини избягала в средата на войната, единственият човек, който сега е архимандрит Джонсън, който е пастир на (Христос за всички църкви) тук в camp.He е много хубаво за мен, откакто съм тук, но аз не живея с него, а Iam, живеещи в хотел на жените, защото в лагера има две хостели една за мъже другото за жени.
    Пасторите Emai (revfatherjohnson2008@yahoo.com) Тел е

    (+221-765-354-720), Ако ти се обадя и да му кажа, че искате да говорите с мен, че ще изпрати за мен в hostel.As бежанец тук и нямат никакви права или privilledge за всяко нещо, което се пари или каквото и защото това е против закона на тази country.I искам да се връщам към образованието си, защото аз само присъстваха първата ми година преди traggic инцидент, който LEED да ми е в тази ситуация сега се състоя.

    Моля да слушате това (моля, това е тайна, че е само на Revrend, че знае за това), аз имам изказването си късно бащата на сметка и смъртен акт тук с мен, която аз ще Ви изпратим последната, защото, когато той беше жив той депозирани някои сума пари в една от водещите банки в Лондон, който е използвал името ми като близките роднини, въпросната сума е $ 5.7 (пет милиона седемстотин хиляди щатски долара).

    Така че аз ще искал да ми помогне да прехвърли тази пари в сметката си и от него можете да изпратите пари за мен да си взема документи за пътуване и самолетен билет да дойдеш да отговори you.I съхранява тази тайна за хората в лагера тук, защото Страхувам се да загуби живота си, ако те се знаят за него.

    Така че, в светлината на по-горе и ще искате да го запазите за себе си и не го казвам на всеки, който ме е страх от загуба на живота ми и пари, ако хората станат да се знае за него. Не забравяйте, аз ви давам тази информация поради доверието аз свален на you.I като честен и разбирането на хората, вярно и човек с визия, истината и трудолюбив. Любимият ми език е английски, но нашия език е френски, но аз говоря английски много гладко. В същото време Аз ще искал да ми се обади като казах, че има какво да ви кажа.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз също го получих това писмо и го блокирах да не ми ги пращат вече.А жената при мен се казваше Рита Одо.Мошеници колкото искаш.
    Редактирано от ivelina70 : 11.01.2011 в 15:05.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  3. #3

    Подразбиране

    Мисля, че радела Измамници, мошеници и фирми-фантоми се отнася за гоблени, фирми производителки, фирми разпространителки и т.н.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Смятам,че съм достатъчно запозната със форума,но може и да бъркам,ако е така причината е в това: Измамници, мошеници и фирми-фантоми Тук можете да споделите за всякакъв вид измами и се извинявам.Нека модераторите да я преместят където трябва.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    В предишния кометар исках да добавя, но нямах време
    Очебийно майла до теб е спам и продължава да ми струва излишен в темата и форума, и как няма да му отговаряш. Или държиш на образователната му форма, как не трябва да се постъпва или да ни кажеш Сенегал къде е


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •