Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Моля за помощ!

    Здравейте!Бих искала да помоля опитните гобленари да ми обеснят как се бродира огледално?Благодаря предварително!

  2. #2

    Подразбиране

    Като застанеш пред огледалото!

    Сега сериозно!Много е трудно!Изисква доста умения ,аз не съм от тях!Това го умеят малко хора !Едва ли с четене и писане би могло да ти се обясни!На хората ,това едно време са му казвали-чиракуване!И все пак такъв резултат може да се получи само ако се шие с гобленов бод!Това е мое мнение и не ангажирам никой с него!н
    Нека по знаещите кажат!
    При мене важното е отпред да е ок ,няма да ми го изваждат от рамката за да му гледат гърба!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз не съм специалист разбира се,но съм чела за китайските бродерии.Там го постигат дори понякога с различни конци.В руските форуми съм виждала такива бродерии- с две лица.

  4. #4

    Подразбиране

    E добре вие как бродирате не е ли по-добре гърба да е красив без конци и възели?

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pa4andra Виж мнение
    E добре вие как бродирате не е ли по-добре гърба да е красив без конци и възели?
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2866

  6. #6

    Подразбиране

    Миналата година уших от брошурата на Анхор Мелница. Показвам ти лице и опако на готовата работа. Все пак от доста време бродирам и имам повече ушити с гобленов бод. Трябва търпение за това и като се правят преходите отзад се крие конеца. Малко и да се похваля. В конкурсите на сп. Галерия Бродерия за ушиване на гоблен спечелих 3 място за Лятна градина и 1 място за Вълна.
    лицегръб

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    А поръчвала ли си си комплект конци и панама от Галерия Бродерия?

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Те са комплектовка на Милена стил. Наградите ми бяха комплекти на тази фирма- Първа целувка и Трявна. Купувала съм и Лятна идилия. Но само с конци ДМС и съм доволна. От самото списание ших също Септември и Първи сняг - също са сполучливи с конци Анхор. Можеш да ги разгледаш тук .http://picasaweb.google.com/nushi.hristova/Gobleni#

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •