Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Възкресението

    Здравейте! Казвам се Катя и съм нова във форума. За малко не полудях от радост, когато Ви открих. Вие сте направо страхотни. Имам една молба: подариха ми схемата на "Възкресението" и мостри за конците. Ако някой има легенда, моля да ми я изпрати или да я публикува тук. Предварително Ви благодаря.

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла Bushra - Катя радвам се че форумът ти харесва,както казваме тук той е магнит и ни привлича.Аз нямам търпение като се прибера от работа и първо преглеждам форума тогава се заемам с домашните задължения.
    Сега отсъствах защото бях на почивка , и чесно да си кажа форумът ми липсваше, гоблена бе със мен е не че съм шила много .
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  3. #3

    Подразбиране

    Добре дошла Bushra,
    форумът е наистина като един голям магнит,
    много добре казано Tania unk:

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей Bushra-Катя,има два гоблена с това име.Единия е ''Възкресение'' на фирма ''Солария'',той е само със Исус, а другия е ''Утрото след Възкресение''-Исус с вдигната ръка и коленичила жена.Кой от гоблените те интересува
    ..::Gobelin World::..

  5. #5

    Подразбиране Възкресението

    Благодаря на всички за доброто посрещане! Интересува ме "Утрото след Възкресение"

  6. #6

    Подразбиране

    Извинявам се, на фирма''Гинокардия'' за грешката, гоблена ''Въскресение'' е техен, а не на фирма ''Солария''.Още веднъж - извинявай те!
    Bushra, на мен ми подариха два броя от списание Царица къщовница,в него има схемата,легендата и номерата и дължината на конците на този гоблен.До сега са излезли още 2 броя/ общо 4/, остава да излезе и петия брой със детайлите.За мое огромно съжаление, както вече писах,не съм на ТИ с компютъра и незнам, как да ти ги изпратя.Дано някой да може да ти помогне!Успех
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Bushra Виж мнение
    Здравейте! Казвам се Катя и съм нова във форума. За малко не полудях от радост, когато Ви открих. Вие сте направо страхотни. Имам една молба: подариха ми схемата на "Възкресението" и мостри за конците. Ако някой има легенда, моля да ми я изпрати или да я публикува тук. Предварително Ви благодаря.
    Ако става въпрос за утрото след възкресение ,ако може да ми пратиш с легендата.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sheila Виж мнение
    Ако става въпрос за утрото след възкресение ,ако може да ми пратиш с легендата.
    Виж, че постът е от 2005 година! Както вече казах - първо се ориентирай тук, а после пиши на ляво и на дясно!
    И КАКВОТО И ДА ПИШЕШ, БЪДИ ВЪЗПИТАНА!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •