Резултати от анкета: Кои гоблени от мъниста на вас повече харесва

Гласували
138. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Ягоди

    13 9.42%
  • Цветя

    42 30.43%
  • Икони

    68 49.28%
  • Пейзажи

    15 10.87%
Показване на 1 до 15 от 423

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Разбрах Оля, благодаря Следващия път ще спазя това правило, че сега не мога да си представя да го разшия това
    А пере ли се - като обикновен гоблен с конци? Уших го бързичко - за два дни и не е замазан (като по-големите дето ги суркам по 2 години ...)...ама все пак....да го изпера ли?

  2. #2

    Подразбиране

    Неееееееееее, недей - там нали пише - ако нещо замръснено можеш малко с хладничка вода полееш, ама не търкаш, не стискаш и т.д.
    За 2 дена не успяла да го изцапаш - за това - остави го на мира, отдай за рамка и наслаждавай се на красота

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте момичета , моля помогнете ми , искам да ушия седем гоблена които съм си харесала ,но не с конци , а с мъниста, та да питам как , от къде и възможно ли е въобще да намеря таблица за съответствие на цветове мъниста с конци ДМС ?????

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valia007 Виж мнение
    Здравейте момичета , моля помогнете ми , искам да ушия седем гоблена които съм си харесала ,но не с конци , а с мъниста, та да питам как , от къде и възможно ли е въобще да намеря таблица за съответствие на цветове мъниста с конци ДМС ?????
    valia007 прочети малко по нагоре пост 393 и ще разбереш как и къде да си поръчаш гоблени с мъниста
    v_g_g@mail.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •