Резултати от анкета: Кои гоблени от мъниста на вас повече харесва

Гласували
138. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Ягоди

    13 9.42%
  • Цветя

    42 30.43%
  • Икони

    68 49.28%
  • Пейзажи

    15 10.87%
Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 423
  1. #196

    Подразбиране

    Тази икона вече е доста показвана в темата, но все пак да видите моя подбор на мъниста
    Остава ореола на Богородица и горната част на рамката

  2. #197

    Подразбиране

    Аз днес си получих гобленчето и след като изчетох цялата тема се реших и почнах.Трудничко ми е -доста при това -но е май заразителноИглата ми е тънка,мънистата дребнички.Чудих се за конеца -накрая взех машинна макара бяла.След това се чудих как да го шия на цветове ли ,като другите гоблени ,на редове ли и накрая почнах на редове.На всички ли в началото им е трудно или само на мен?
    Редактирано от yonka : 03.05.2011 в 18:17.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #198

    Подразбиране

    Не мила, не само на теб, аз своята първа икона шиях 2 седмци - без да спира.
    И ръце ми беше избодани всичкиииииии

  4. #199

    Подразбиране

    Оля ,благодаря ти успокои ме малко.Отивам да се уча да шия.
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #200

    Подразбиране

    Тези малки иглички са направо магия!
    Много лесно се шие с тях. Аз досега съм шила мъниста с най-малката игла която съм имала,но въпреки това имаше мъниста който не минаваха. И като се мъчех да ги връщам обратно, си изпобождах ръцете.
    А тази игла е чудо. Ще я пазя като очите си!
    marji,получава си се много добре!
    vishenka,иконата ти е с много хубава рамка. и ми се струва ,че е с двойно стъкло-или греша?

  6. #201

    Подразбиране

    Ако за нея става въпрос не е моята, намерях с в интернет.
    Аз исках да правя така в Украйна, но дори там рядко къде ги правят.
    Изглеждат много хубово, нещо като кутия а най-вътре икона. Не стеклото двойно, а рамка, като една на една сложена - голяма, по-малко. понякога още помалка слагат.
    Такова рамкиране не за закачване на стена, а за сложене на маса в ъгил (надявам се че поне половината от написано разбрах)

    И спри да пазиш игла, това разходен материал))) Ако говориш за тези кои аз пращам - за мен няма проблем да ти изпратя още, колко ти ще трябва, аз не ще стана победна от статинки Всека поръчка поръчам 2-3 комплектовки по 25 бройки, и сега нито една от те вече нямам в къща си

  7. #202

    Подразбиране



    Момичета аз правих опит да рамкирам като кутия-ето какво се получи.Гоблена е долепен до гърба на рамката и е затворен със силикон.

  8. #203

  9. #204

    Подразбиране

    vishenka, разбрах ти поста много добре!Найстина е много интересно рамкирането.
    Успокои ме за игличките,като имам нужда ще свиркам!

  10. #205

    Подразбиране

    Понапънах се и приключих с тези:




    Сега започвам тигровите си лилии:



    Оф! От мен папарак никога няма да стане!

  11. #206

    Подразбиране

    Точно така, защото изобщо не се вижда каква панама на розови (или червени) цветя

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение
    Точно така, защото изобщо не се вижда каква панама на розови (или червени) цветя

    Я да не ме хокаш, ами поясни на аудиторията, че панамата е тонирана в много светло-сини отенъци!


    Наздраве на празнуващите!

  13. #208

    Подразбиране

    Хайде и тук да се изфукам с моята икона надявам се да съм се справила добре с изработката и

  14. #209

    Подразбиране

    Radi много хубава се е получила иконата ти нямам търпение да видя и моята завършена .
    В упътването пише конеца да се прекара през восък вие правите ли го .
    Оля добре че каза за двойната рамка вчера имахме гости и аз естественно се похвалих с новата си придобивка голямо обсъждане беше как ще се рамкира новия гоблен .Аз още не съм го почнала а те вече и мислят как да го рамкират

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз пишах преди в тема. Да, исползвам воск.
    Само че аз ползвам свеща - вземаш конец, слагаш го на свеща, държиш с ръка и по-леко дърпаш.

    Милата, ти кога ще почнеш, хора ще расъждават къде той трябва в къщи стои и така нататък

Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •