Резултати от анкета: Кои гоблени от мъниста на вас повече харесва

Гласували
138. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Ягоди

    13 9.42%
  • Цветя

    42 30.43%
  • Икони

    68 49.28%
  • Пейзажи

    15 10.87%
Страница 15 от 29 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 423
  1. #211

    Подразбиране

    Оля след малко го почвам малкия син сега ми го опъва на рамката Как да го почна като тези дни шетах вчера гости за обяд гости за вечеря днес съм като вампир

  2. #212

    Подразбиране

    Ох мила, а аз колко искам започна да шия. Само спря с пратки (шматкане по поща и еконт), а тука тапети мапети, всичко в тази стая, днес леминат, и мебели. Имам и рожденик днес. И бягам от кухня от тенжера ( до коя не можеш да стъпиш защото мебел в кухня) в спалня на тапети, после на салата в кухня, после изчистя спалня от буклук след ламинат, и сега само изчистях маса и мога като хора седна за малко...а утре пак...уффффффффф

  3. #213

    Подразбиране

    Хайде и аз да се похваля, преборих едната раковина. За съжаление на снимката не личи така добре красотата на мънистата. Шия с много тънка гобленова игла и почти няма мъниста, които да не минават, с иглата за мъниста ми беше по трудно на панамата, а с гобленовата много по-лесно си намирам дупките.

  4. #214

    Подразбиране

    Да се похваля и аз до къде стигнах с моята икона снощи като ме обзе едно вдъхновение до два часа през ноща си боцках пръстчетата но резултата е зашеметяващ много ми бягат тези мъниста от пръстите
    Оля мила благодаря че ме зариби за гоблените с мъниста
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #215

    Подразбиране

    Милата! А rак ти слагаш мъниста на игла, че те бягат? Пробвай с игла от чинийка ги наниза, ако още не правиш така, така ще стане по-лесно!
    Между друго много хубов резултат для човек кой шие първи път мъниста и за толково малко время.
    Аз сега шия 2,5 редове за час, а преди и 1 не можах
    Редактирано от vishenka : 08.05.2011 в 23:12.

  6. #216

    Подразбиране

    Оля благодаря за похвалата и за съвета ще пробвам с чинийка .Дано Сара (нашето куче )да не ми помага в шиенето че ще има да събирам мъниста

  7. #217

    Подразбиране

    Галя, иконата се получава страхотно аз я уших много бързо и много лесно, а сега се чудя коя да е следващата

  8. #218

    Подразбиране

    Да покажа и аз моята икона, но имам въпрос защо сенабръчква панамата при шиенето.


    извинете за лошата снимка

    Благодаря Ви момечета
    желая Ви слънчев и усмихнат ден
    Редактирано от ebn : 11.05.2011 в 09:31.

  9. #219

    Подразбиране

    Най-вероятно е стегнат конеца при шиене.И аз не обичам да шия с рамки/гергеф/,но мисля,че за бисера трябва да се шие с тях,за да е изпъната панамата и да не се пристяга много конеца.Това е моето непрофесионално мнение/Не съм започнала още моите/
    rusinova@mail.bg

  10. #220

    Подразбиране

    Аз ших моите икони без гергеф,в началото започна да ми се набръчква,но след като почнах да оставям конеца хлабав всичко се оправиНе стягай конеца много и всичко ще е наред....

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #221

    Подразбиране

    Моята икона я опънах на една дървена рамка от 1 лв я бях купила но и счупих стъклото и сега си влезе в употреба .Нямам проблем с набръчкването а и така по лесно се шие сложих я на стойката с която си шия гоблените и ми е много лесно и не ми се изморява ръката .

  12. #222

    Подразбиране

    [IMG][/IMG]
    Да се похваля и аз с моята мънистена красота.Рамкирана,без стъкло,лакирана с мат лак.
    Редактирано от cvetomilka.1 : 12.05.2011 в 17:24.

  13. #223

  14. #224

    Подразбиране

    Благодаря,Олечка!Моята работа излиза:"Пиша ти бавно ,защото знам,че четеш трудно"

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 15 от 29 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •