Резултати от анкета: Кои гоблени от мъниста на вас повече харесва

Гласували
138. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Ягоди

    13 9.42%
  • Цветя

    42 30.43%
  • Икони

    68 49.28%
  • Пейзажи

    15 10.87%
Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 423
  1. #391

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vishenka Виж мнение


    благодаря Оля, с нетърпение чакам иконата

  2. #392

    Подразбиране

    Здравейте,
    приятелка, която запалих за гоблените иска да попитам от нейно име как да си поръча мъниста...тук съм виждала, че се събирате и правите поръчки за руски гоблени, предполагам и за мънистата е така
    Рози: http://blog.kp.ua/users/4146487/post187041770/
    Детско гобленче мишка: http://web.hit.bg/picsgobelin/detski...to%20mom4e.JPG
    Или трябва да кача питането в безплатни схеми?
    За съжаление няма да можем и двете да отидем на бургаската среща днес, иначе девойките щяха да ни обяснят...

    Предварително Ви благодаря,
    ТeodoraBS

    tdimova@mail.bg

  3. #393

    Подразбиране

    На този сайт можете да поръчате на Оля комплекти с мъниста от руски и украински сайтове http://brodiranibijuta.com/?page=catalog&id=18
    rusinova@mail.bg

  4. #394

    Подразбиране

    бързам да ви се похваля с новото ми бижу,огромни благодарности на Оля за това че ни помага да се снабдим с тези красоти


  5. #395

    Подразбиране

    Ихааааа, и аз съм в тази тема вече
    Моя първи опит - закупен от Оля на срещата в Бургас. Оля, благодаря
    Има какво да се желае сякаш в изпълнението ми, но......това се получи. Искам да попитам дамите с повече опит - когато има извиване на линията (заобляне)....уффф как да обясня в моя случай ореола. Гледах да останат в една и съща посока манистата. Така ли трябва?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #396

  7. #397

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didida Виж мнение
    Ихааааа, и аз съм в тази тема вече
    Моя първи опит - закупен от Оля на срещата в Бургас. Оля, благодаря
    Има какво да се желае сякаш в изпълнението ми, но......това се получи. Искам да попитам дамите с повече опит - когато има извиване на линията (заобляне)....уффф как да обясня в моя случай ореола. Гледах да останат в една и съща посока манистата. Така ли трябва?
    Ще ти отворя тайна - трябваше да шиеш "кръгови линии" - по кръг в една линия..уффф, че и аз пояснявам, сега ще намеря картинка

    http://butter-fly.com.ua/instruction.html ето тука погледни как шият по кръг

  8. #398

    Подразбиране

    Разбрах Оля, благодаря Следващия път ще спазя това правило, че сега не мога да си представя да го разшия това
    А пере ли се - като обикновен гоблен с конци? Уших го бързичко - за два дни и не е замазан (като по-големите дето ги суркам по 2 години ...)...ама все пак....да го изпера ли?

  9. #399

    Подразбиране

    Неееееееееее, недей - там нали пише - ако нещо замръснено можеш малко с хладничка вода полееш, ама не търкаш, не стискаш и т.д.
    За 2 дена не успяла да го изцапаш - за това - остави го на мира, отдай за рамка и наслаждавай се на красота

  10. #400

    Подразбиране

    Здравейте момичета , моля помогнете ми , искам да ушия седем гоблена които съм си харесала ,но не с конци , а с мъниста, та да питам как , от къде и възможно ли е въобще да намеря таблица за съответствие на цветове мъниста с конци ДМС ?????

  11. #401

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valia007 Виж мнение
    Здравейте момичета , моля помогнете ми , искам да ушия седем гоблена които съм си харесала ,но не с конци , а с мъниста, та да питам как , от къде и възможно ли е въобще да намеря таблица за съответствие на цветове мъниста с конци ДМС ?????
    valia007 прочети малко по нагоре пост 393 и ще разбереш как и къде да си поръчаш гоблени с мъниста
    v_g_g@mail.bg

  12. #402

    Подразбиране

    Здравейте мънистени момичета.Преди един час си поръчах първата икона с мъниста от Оля и нямам търпение.Изчетох цялата тема и видях всички ваши творения.Стахотни са.

  13. #403

    Подразбиране



    Един коледен чорап закупен от Оля миналата година и тази му дойде реда.

  14. #404

    Подразбиране

    Днес си получих така с нетърпение чакан гоблен от Оля ,а за първи път ще бродирам с мъниста.Може ли да се бродира без поставка или трябва да включвам и мъжа ми за да ми я направи.

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:
    По-удобно е със статив,или рамка,тъй като не бива да се мачка .В началото използвах тръбата от домакинско фолио/навивах холста /,или рвс тръба,но тя е по-тежка и човек ще получи тендовагинит докато си свърши гоблена.Тази есен си купих статив и е много удобен-ръцете са ти свободни за действие,имаш поглед върху целия гоблен...

Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •